Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

En Çok MasterChef Konuşuldu

encokkonusulanyarısmalar

DigiLUP bu hafta da sosyal medyada en çok konuşulan yarışma programlarını araştırdı.

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel dijital medya listening servisi DigiLUP verilerine göre bu hafta en çok MasterChef konuşuldu.

Tv8 ‘de ekranlara gelen MasterChef bu hafta sosyal medyada 4 Bin 827 paylaşıma konu oldu ve listemizde zirvede yer aldı.

Yarışmayla ilgili en çok etkileşim alan paylaşım yarışmanın kendi youtube kanalı tarafından paylaşıldı.

15.bölümde veda eden yarışmacı ile ilgili paylaşılan video 500 Bin’e yakın görüntülenme aldı.

DigiLUP verilerine göre bu video kullanıcılar tarafından 3 Bin 200 etkileşim ve 393 Bin potansiyel erişime ulaştı.

Yarışmanın konuşulan şeflerinden Mehmet Yalçınkaya’nın resmi twitter hesabından paylaştığı tweet, Digilup verilerine göre 423 etkileşim aldı ve 10 bin potansiyel erişime ulaştı.

MasterChef’ten sonra en çok konuşulan yarışma, Müge Anlı’nın sunumuyla ATV’de ekranlara gelen Güven Bana oldu. Güven Bana, geçen haftaya göre paylaşımlarını arttırdı ve bu hafta yaklaşık 2 bin iletiye konu oldu.

Güven Bana yarışmacısı Muhsin Divan son anlarda butona basmasıyla kullanıcılar tarafından sosyal medyada çok konuşuldu.

Yarışmanın konuşulan yarışmacılarından olan ve son anlarda butona basarak tüm ödülü alan Muhsin Divan ile ilgili yapılan paylaşım en çok etkileşim alan sonuç oldu. Bu paylaşım yaklaşık 300 etkileşim aldı.

Seda Sayan ile yemekteyiz geçen haftaya göre sosyal medyada daha az konuşulmasına rağmen sıralamadaki yerini korurken, Temizlik Benim İşim bir basamak yükseldi ve haftanın en çok konuşulan dördüncü yarışması oldu.

Kuaförüm Sensin 343 paylaşıma yansıyarak en çok konuşulan beşinci yarışma oldu ve böylece geçen haftaya göre ilk beş değişmedi.