Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Engin Akyürek sevgisi sürüyor

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, bu hafta da erkek oyuncular sıralamasında, Engin Akyürek birinci.

Sevilen oyuncunun hayranları, Sancar karakterini benimsediği gibi, Engin Akyürek’in karakteriyle ilgili de olumlu yorumlar yapmaya devam ediyor.

Yurtdışında da hayranlarının olduğu ve beğeniyle izlendiği bilinen Akyürek için, Yunus Emre Enstitüsü, bir uygulama başlattı. Enstitü’nün, Engin Akyürek’in yurtdışındaki hayranlarına, ücretsiz çevrimiçi kurs verdiği duyuruldu.

Feyyaz Duman romantizmi yine ekranda

Kadın dizisindeki performansıyla, ilgiyle izlenen Feyyaz Duman, son iki sezondur Baraj dizisinde de aynı beğeniyi topluyor.

Digilup Top listesinin üst sıralarında yer alan Duman, Baraj dizisinde de romantizmi ile öne çıkıyor. İzleyici, Feyyaz Duman’ın canlandırdığı karakterleri sevdiği gibi, Duman’ın bakışlarını ve kadınlara yaklaşımını da takdir ediyor. Öyle ki sosyal medya kullanıcıları artık “Feyyaz Duman bakışı” detayını kaçırmıyor.

Alp Navruz desteği arttı

Fox Tv’de yayınlanan Zümrüdüanka dizisinde Serhat Demirkan rolüyle, izleyicinin ilgiyle takip ettiği Alp Navruz yansımalarında bu hafta artış var.

Hayranları, oyuncu ile ilgili sosyal medyada etkinlik yaparak, etkileşimin artmasını sağladı.

Cihangir Ceyhan yükselişte

Çukur dizisindeki performansıyla, sosyal medyada çok konuşulan Cihangir Ceyhan, yeni dizisi Alev Alev ile de çok konuşulacağa benziyor.

Oyuncu, bu hafta 100 bine yakın iletide konuşularak, listeye 6. Sıradan giriş yaptı.

Dizide, Cihangir Ceyhan karakterine rakip bir karakteri canlandıran Berker Güven’in ise bu hafta, sosyal medya kullanıcılarından aldığı destek azaldı. Güven, listenin 7. Sırasına geriledi.

Show Tv’nin iddialı dizisi Alev Alev’in diğer erkek oyuncusu Berkay Ateş’in yansımalarında da artış var. Dizide araştırmacı ve hakkaniyetli bir gazeteciyi canlandıran Berkay Ateş, bu hafta yaklaşık 10 kat daha fazla paylaşıma yansıdı.

Digilup Top 10 listesine giremeyen bazı oyuncuların sosyal medya yansımalarında değişiklik olduğu görüldü.

11 Taner Ölmez Mucize Doktor 23.200
12 Ekin Koç Uyanış: Büyük Selçuklu 13.600
13 Aras Bulut İynemli Çukur 13.200
14 Tolga Sarıtaş Arıza 10.500
15 Berkay Ateş Alev Alev 4.500
16 Çağatay Ulusoy Hakan: Muhafız 3.800
17 Burak Özçivit Kuruluş Osman 3.500
18 Deniz Can Aktaş Menajerimi Ara 2.500
19 Şevket Çoruh Arka Sokaklar 2.500
20 Cüneyt Arkın Kuruluş Osman 2.200