Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Engin Akyürek’e 1 milyonu aşan yorum

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, son 1 ayda en fazla etkileşim sağlayan erkek oyuncu Engin Akyürek oldu.

Bundan önceki dizileriyle de takdir toplayan oyuncu, 2 sezondur ekrana gelen Sefirin Kızı dizisinde de ilgiyle izleniyor.

Akyürek’in, sosyal medya yansımalarında, hem hayattaki duruşu hem de oyunculuk performansıyla ilgili olumlu yorumlar yapıldı. Son 1 ayda, 1 milyonu aşan sosyal medya iletisine yansıyan oyuncu, yurtdışında da konuşulmaya devam etti.

Kerem Bürsin partnerini yakalayamıyor

Fox Tv’de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde, Hande Erçel ile başrolü paylaşan Kerem Bürsin, erkek oyuncular listesinin ilk sırasına yükselemediği gibi, partnerinin yansımalarını da yakalayamıyor.

Hande Erçel’in sosyal medya yansımaları 1 milyona ulaşmışken, Kerem Bürsin henüz 700 bine yaklaştı.

Kerem Bürsin ile ilgili yorumlara çoğunlukla; dizideki partneri Eda ile kamera karşısına geçtiği romantizm dolu sahneler yansıyor.

Kerem Bürsin de yurtdışında ilgi gören erkek oyunculardan. Digilup verilerine göre son 1 ayda Bürsin’den bahsedilen 220 bin ileti, yurtdışından paylaşıldı.

Uraz Kaygılaroğlu sevgisi devam ediyor

Star Tv’de yayınlanan Sefirin Kızı dizisindeki rolüyle, izleyiciden övgüler toplayan Uraz Kaygılaroğlu, son 1 ayın en fazla konuşulan erkek oyuncuları sıralamasında, 3. sırada yer aldı.

Dizideki Gediz karakterinin çok sevilmesiyle Kaygılaroğlu’na ilginin arttığı görülürken, karakterin bu sezon aşkı için kendisinden beklenmeyen hareketlere başvurması, izleyicinin ilgisini azaltmadı.

Feyyaz Duman ve Alp Navruz’a yarım milyon yorum

Ekranların popüler isimlerinden, Feyyaz Duman ile Alp Navruz son 1 ayda yarım milyonu aşkın paylaşıma yansıdı.

Hayranları, oyunculara olan desteğini sosyal medyada da sürdürdü.

Alev Alev’deki rekabet listeye yansıdı

Bu sezon ekrana gelmeye başlayan Show Tv’nin Alev Alev dizisi, bir çok ünlü oyuncuyu, alışılmışın dışında karakterlerle izleyiciyle buluşturdu.

Berker Güven, Cihangir Ceyhan ve Berkay Ateş, Cem Bender de bu oyunculardan. Dizide rekabet içinde olan karakterleri canlandıran oyuncular, sosyal medya sıralamasında da rekabet oluşturdu.

Özellikle Berker Güven ve Cihangir Ceyhan, gün geçtikçe yansımalarını arttırarak, listede birbirlerini alt ediyor.

Alev Alev dizisinde rol alan; Berkay Ateş son 1 ayda, 20 bin 300 iletide konuşulurken, Cem Bender 350 paylaşımda yorumlandı.

İşte Digilup verilerine göre, son 1 ayın ikinci 10 sıralaması

Taner Ölmez Mucize Doktor 88.600
Aras Bulut İynemli Çukur 79.600
Tolga Sarıtaş Arıza 71.000
Ekin Koç Uyanış: Büyük Selçuklu 61.000
Çağatay Ulusoy Hakan: Muhafız 25.400
Berkay Ateş Alev Alev 20.300
Burak Özçivit Kuruluş Osman 12.900
Anıl İlter Sen Çal Kapımı 10.600
Cüneyt Arkın Kuruluş Osman 10.400
Olgun Toker Arıza 9.500