MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, bu hafta erkek oyuncuların sıralamasında değişiklik var.

Yerli dizilerde rol alan erkek oyuncular ile ilgili sosyal medyada yapılan yorumlarda, geçtiğimiz hafta olduğu gibi, Engin Akyürek öne çıkarken, O’nu takip eden oyuncuların yansımalarının arttığı görüldü. Bazı oyuncuların listedeki sıralaması yükselirken, bazı oyuncular Top 10 listesine girmedi.

Engin Akyürek yeni hesap açtı

Bu sezon Sefirin Kızı dizisindeki Sancar karakteriyle, yakından takip edilen ve haftalardır zirvedeki yerini koruyan Engin Akyürek, bu hafta Instagram’da hesap açarak hayranlarını sevindirdi.

“Ben geldim” notuyla, hesabının ilk paylaşımını, sarı bir kediyle birlikte yer aldığı fotoğrafı ekleyerek yapan Engin Akyürek’in takipçi sayısı kısa sürede 300 bine yaklaştı.

Engin Akyürek’in Instagram’daki hesabına, takipçilerinin yanı sıra, meslektaşları ve arkadaşları da “hoş geldin” yorumları yaptı.

İbrahim Çelikkol veda ediyor

Tv 8’de yayınlanan ve gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde, Mehdi karakterini canlandıran İbrahim Çelikkol, hikayenin akışıyla birlikte diziye veda ediyor.

Bu hafta İbrahim Çelikkol ile ilgili paylaşımlarda, oyuncunun diziye veda etmesine dair yorumlar öne çıktı. Çelikkol, artan yorumlarla, Digilup Top 10 listesinde 9. Sıraya yerleşti.

Ömer Rüya çiftine ne olacak?

Alev Alev dizisinde, yangından kurtardığı Rüya’ya aşık olan ve aşkına karşılık bulan Ömer, bu hafta izleyiciyi şaşırttı. Zengin kız ve fakir erkek klişesine karşı duran bir ilişki sergileyen Ömer ve Rüya’nın arasına, hem kişiler hem de farklı alışkanlıklar girdi. Ömer ve Rüya’nın ilişkisine yoğunlaşan izleyici, son bölümlerde ekrana gelen aksaklıklarla ilgili hayal kırıklığı yaşıyor. Sık sık ilişkinin bozulmamasına dair paylaşım yapan izleyici, aşkın devam etmesine dönük beklentisini mesajlarına yansıtıyor.

Ömer karakterini canlandıran Cihangir Ceyhan bu hafta ilk 10 listesinde olmasa da sosyal medya yansımalarını arttırdı.

Akın Akınözü takdir topladı

Ebru Şahin ile kamera karşısına geçen Akın Akınözü, Hercai’deki performansıyla takdir topladı ve yansımalarını arttırdı. Akınözü, bu haftanın 10. Sırasında yer aldı.

Her hafta yükseliyor

TRT’de başlayan Teşkilat dizisiyle ekranlara dönen Çağlar Ertuğrul’un her hafta sosyal medya yansımaları artıyor. Ertuğrul ile ilgili yapılan paylaşımlar, 2 katı oranında arttı ve oyuncunun 8. Sıraya yerleşmesini sağladı.

Genç oyuncuların yorumları arttı

Menajerimi Ara dizisinde rol alan Deniz Can Aktaş ve İşte Bu Benim Masalım’da rol alan Cemal Can Canseven de sosyal medyadaki etkileşimini arttıran oyunculardan oldu.

İşte, Digilup Top 10 listesinin ikinci 10 sıralamasında yer alan erkek oyuncularının son haftadaki ileti sayıları:

11 Cihangir Ceyhan Alev Alev 68.800
12 Murat Yıldırım Ramo 68.300
13 Ekin Koç Uyanış: Büyük Selçuklu 36.100
14 Tolga Sarıtaş Arıza 21.200
15 Deniz Can Aktaş Menajerimi Ara 17.100
16 Cemal Can Canseven İşte Bu Benim Masalım 16.900
17 Taner Ölmez Mucize Doktor 8.900
18 Alperen Duymaz Son Yaz 7.500
19 Serkay Tütüncü Masumiyet 5.100
20 Ali Atay Son Yaz 3.500

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir