Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Zirvede yeni bir isim

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, bu hafta kadın oyuncuların sıralamasında değişiklik var.

Yerli dizilerde rol alan kadın oyuncular ile ilgili sosyal medyada yapılan yorumlarda, geçtiğimiz haftalarda zirvede görmeye alışık olduğumuz isimlerden farklı bir oyuncu öne çıktı.

Maraşlı dizisinde, Burak Deniz ile kamera karşısına geçen Alina Boz, bu hafta Digilup Top 10 listesinin ilk sırasında yer aldı. Genç oyuncu, Burak Deniz ile birlikte, izleyicinin olumlu yorumlarına dahil oldu. Yorumlarda, ikilinin dizideki replikleri ve sevgi dolu emojiler öne çıktı.

Hande Erçel rekor kırdı

Sen Çal Kapımı dizisinde, Kerem Bursin ile kamera karşısına geçen Hande Erçel, son zamanların en çok konuşulan oyuncularından. Erçel bu hafta, hem dizideki düğün sahnesiyle hem de Instagramda kırdığı rekor ile öne çıktı.

Hande Erçel’in, Instagram’daki doğrulanmış “handemiyy” hesabı 20 milyon takipçiyi geçti. Erçel’in, bu takipçi sayısıyla, Türkiye’de 20 milyon barajını geçen ilk oyuncu olduğu paylaşıldı.

Mavi, Sancar ve Melek’den aile pozu

Star Tv’de ekrana gelen Sefirin Kızısı’nın kadrosuna sonradan dahil olan Mavi karakteriyle, Tuba Büyüküstün en çok konuşulan oyuncular sıralamasında, 3. Sırada yer aldı.

Sosyal medya kullanıcıları, paylaşımlarına Mavi ve Sancar’ın yanı sıra, Mavi ve Melek’in görsellerini de ekledi.

Rekabete yeni isim eklendi

Star Tv’de yayınlanan Menajerimi Ara dizisinin oyuncu kadrosuna Özge Borak katıldı. Her hafta ünlü konuk oyuncuları ağırlayan diziye, Özge Borak, Ceyda karakteriyle dahil oldu.

Ego Ajans’da, aynı çatı altında olmalarına rağmen menajerlerin rekabet içinde olduğu hikayeye, Ceyda ile birlikte yeni bir ego savaşı eklendi.

Hırslı bir karaktere sahip Feriz ile Ceyda’nın neler yaşayacağı, merakla bekleniyor.

İşte, Digilup Top 10 listesinin ikinci 10 sıralamasında yer alan erkek oyuncularının son haftadaki ileti sayıları:

11 Sevda Erginci Uyanış: Büyük Selçuklu 40.900
12 Aslıhan Güner Kuzey Yıldızı Aşk 38.400
13 Deniz Baysal Yurtçu Teşkilat 27.100
14 Ahsen Eroğlu Menajerimi Ara 19.700
15 Ayça Ayşin Turan Arıza 12.700
16 Esra Bilgiç Ramo 8.600
17 Sinem Ünsal  Mucize Doktor 8.500
18 Hazal Subaşı Çukur 6.600
19 Cansu Dere Sadakatsiz 5.300
20 Aleyna Tilki İşte Bu Benim Masalım 4.600