MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, dizilerde oynayan erkek oyuncular sıralamasında değişiklik var.

Zirve değişmedi

Star Tv’de yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde Sancar Efe karakteriyle beğeni toplayan Engin Akyürek, bu hafta da zirvenin sahibi oldu.

Listenin ikinci sırasından ayrılmayan Kerem Bursin, 4. Sıraya geriledi. Yerine ise Zümrüdüanka’nın Serhat’ı Alp Navruz’a bıraktı.

Hayranları Alp Navruz için sosyal medyadaki paylaşımlarını arttırdı.

Alev Alev erkek oyuncuları listede

Show Tv’nin iddialı dizisi Alev Alev, yayına girdiği günden beri sosyal medyada gündemde. Konusu ve karakterleri kadar erkek oyuncularıyla da konuşulan dizide; Cem Bender, Berker Güven, Cihangir Ceyhan, Berkay Ateş rol alıyor.

Kanal D’deki Zalim İstanbul dizisinde, Ozan Dolunay ile zirveyi zorlayan Berker Güven, yeni dizisi Alev Alev’deki rolüyle de hayranlarının dikkatini çekti. Dizinin yayına girmesiyle, Digilup Top 10 listesine 8. Sıradan girmeyi başaran oyuncu, yine izleyiciyi heyecanlandıran bir karakterle ekranda olacak.

Berker Güven’in Produ Awards 2020’de aday gösterilmesi de sosyal medyaya yansıyan konulardan oldu.

Perşembe günleri yayınlanan Alev Alev’de Ömer karakterini canlandıran Cihangir Ceyhan, yeni dizisiyle hayranlarını sevindirdi. Çukur’daki popülerliğini bu dizide de sürdüreceği beklenen oyuncu, diziye 9. Sıradan girdi.

Cihangir Ceyhan’a hayranlarının yanı sıra oyuncu dostları da destek verdi.

Coronavirüs ile yansımaları 10 kat arttı

Hekimoğlu dizisinde Ateş Hekimoğlu karakterini canlandıran usta oyuncu Timuçin Esen, coronavirüse yakalandı. Oyuncunun, sağlık durumunun iyi olduğu, tedavisine evde devam edildiği açıklandı.

Bazı sosyal medya kullanıcıları, Timuçin Esen’in Sağlık Bakanlığı’nın kamu spotunda Covid-19 önlemlerini anlatmasına karşın, virüse yakalanmasını tiye alırken, bazı sosyal medya kullanıcıları, bu bakış açısının yanlış olduğunu belirtti.

Bu paylaşımlarla birlikte, Esen’in sosyal medya yansımaları 10 kat arttı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir