Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Erkek Oyuncular sıralamasında değişiklik var

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, ekrandan çekilen dizilerle birlikte, erkek oyuncular sıralamasında değişiklik oldu.

Geçtiğimiz haftalarda zirveye oturan ve sosyal medyada en fazla konuşulan isimlerden olan Burak Deniz, bu hafta da yerini korudu.

Burak Deniz, Maraşlı’daki performansıyla, yurtdışından da övgü aldı.

Çağlar Ertuğrul 2. sırada

TRT’de yayınlanan Teşkilat dizisindeki rolüyle, hayranlarının ilgisini toplayan Çağlar Ertuğrul, bu haftaki sosyal medya sıralamasında, 2. Sırada yer aldı.

Sosyal medya kullanıcılarının, pozitif yorumlarla paylaşımlarına taşıdığı oyuncunun, ilk sıraya yükselip yükselmeyeceği merak konusu.

Mucize Doktor desteği sürüyor

Final yapacağı duyurulan Mucize Doktor, sosyal medya desteğiyle rekor kırdı. İzleyici, hem dizi hem de oyuncularla ilgili paylaşımları arttırarak, dizinin ekrandan çekilmemesini istedi.

Otizmli bir doktoru canlandıran ve kariyerinde önemli bir çıkış sağlayan Taner Ölmez, bu haftanın en çok yükseliş sağlayan oyuncularından oldu.

Menajerimi Ara dizisindeki Barış karakteriyle, izleyiciyle buluşan Deniz Can Aktaş, bu haftanın yükselen oyuncularından oldu. Sosyal medyadaki etkileşimini arttıran oyuncu ile ilgili, dizideki performansının yanı sıra özel hayatıyla ilgili de yorum yapıldı.

İşte, Digilup Top 10 listesinin ikinci 10 sıralamasında yer alan erkek oyuncuların son haftadaki ileti sayıları:

11 Onur Tuna Mucize Doktor 9.000
12 Buğra Gülsoy Uyanış: Büyük Selçuklu 6.800
13 Cüneyt Arkın Kuruluş Osman 3.800
14 Serkay Tütüncü Masumiyet 2.600
15 Cemal Can Canseven İşte Bu Benim Masalım 2.400
16 Burak Özçivit Kuruluş Osman 2.200
17 Erkan Kolçak Köstendil Çukur 1.700
18 Birkan Sokullu Masumlar Apartmanı 649
19 Ahmet Kural Bir Zamanlar Kıbrıs 609
20 Kaan Yıldırım Hekimoğlu 558