Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Erkek oyuncularda bu hafta

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup ile incelenen erkek oyuncular yansımalarında, zirvedeki iki isim değişmedi.

Fox Tv yaz ekranlarında yayınlanan iki dizinin erkek oyuncuları, sosyal medyada da rakip oldu. Bay Yanlış dizisinden Can Yaman 1. Olurken, Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan Kerem Bursin 2. oldu.

Can Yaman’ın Türkiye’deki hayranlarının yanı sıra, ABD, İspanya, İtalya gibi bir çok ülkeden hayranlarının da oyuncuya sosyal medyadan destek verdiği görüldü.

Kerem Bursin Hande Erçel uyumu

Yaz ekranlarının eğlenceli dizilerinden biri de Sen Çal Kapımı oldu. Dizinin başrol oyuncuları Kerem Bursin ve Hande Erçel’in enerjiyi yakaladığı konuşulurken, ikilinin birlikte poz verdiği kareler öne çıktı.

Özellikle, iki oyuncunun sosyal medyada canlı yayın yapması ve fotoğraflarını aynı anda kendi hesaplarından paylaşması, hayranları tarafından ilgi gördü.

Dizinin, bu çalışmalarla, sosyal medyada iyi bir tanıtım yaptığı konuşuluyor.

Furkan Andıç yükselişte

Kanal D’de yayınlanan Çatı Katı Aşk dizisinin oyuncularından Furkan Andıç, bu hafta da yansımalarını yükseltti

Genç oyuncu, listenin 3. Sırasında yer alırken, dizideki rol arkadaşı Yiğit Kirazcı listeye giremedi.

Gençliğim Eyvah oyuncuları düşüşte

Atv’nin yaz dizisi Gençliğim Eyvah dizisinde, bir çok usta oyuncuyla birlikte, genç oyuncular rol alıyor. Dizide rekabet halindeki karakterleri canlandıran Burak Tozkoparan ve Ekin Mert Daymaz, sosyal medyada da rekabet halinde.

Genç oyuncuların, sosyal medya yansımalarında bu hafta azalma var. Buna rağmen, Burak Tozkoparan listenin 5. Sırasında yer alırken, Ekin Mert Daymaz 6. Sırasında yer buldu.