Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Yaz ekranında yükselişe geçen Nilay Deniz

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup ile yapılan incelemelere göre, yayında olan dizilerde rol alan kadın oyuncular sıralamasında değişiklik var.

Kanal D’nin yaz ekranlarında yayınlanan Çatı Katı Aşk dizisinde, Yasemin karakterini canlandıran Nilay Deniz, bu hafta yükselişe geçti.

Romantik komedi dizilerinde sık sık izlediğimiz genç oyuncu, dizideki performansıyla beğeni toplayarak, bu hafta 50 bine yakın paylaşımda konuşuldu. Nilay Deniz, bu paylaşımlarla, listenin ilk üç sıralamasına girmeyi başardı.

Nilay Deniz’in dizideki rol arkadaşı, Ezgi Şenler ise aynı oranda paylaşımda yorumlanarak, listenin 5. Sırasında yer aldı.

Zirvedeki isim değişmedi

Fox Tv’de yayınlanan Bay Yanlış dizisi, oyuncularıyla birlikte, zirveyi kimseye kaptırmıyor. Kadın oyuncular sıralamasındaki ilk oyuncu, yine Özge Gürel oldu. Gürel’in dizideki sahneleri, video ve görsellerle birlikte, hayranlarının paylaşımlarına yansıdı.

Sosyal medya kullanıcıları ayrıca, Özge Gürel’in Can Yaman ile rol aldığı önceki dizisi Dolunay’ı hatırlatarak, ikilinin uyumuna ve dostluğuna değindi.

Kerem Bursin Hande Erçel aşkı

Fox Tv’de yayınlanan diğer bir popüler dizi de Sen Çal Kapımı. Dizide, bir anlaşma dolayısıyla nişanlı gibi davranan iki karakteri canlandıran Hande Erçel ve Kerem Bursin’in, hem dizide hem de gerçek hayatta gerçek bir ilişki yaşayacakları yorumlandı.

Paylaşımlarda, ikilinin uyumunun ekrana yansıdığı ve birbirlerine çok yakıştığı öne çıkarıldı.

Hande Erçel, tüm bu yorumlarla listedeki yerini korudu ve yansımaları azalsa da 2. Sırada yer aldı.

Kerem Bursin’in Blu Tv’de yayınlanan Aynen Aynen dizisindeki rol arkadaşı Nilperi Şahinkaya da magazin muhabirlerinin kendisine yönelttiği “ilişki” sorusuna, kaçamak cevaplar verdi.

Elif Doğan’a ilgi azalıyor mu?

Atv’nin yaz dizisi Gençliğim Eyvah’ta, bir çok usta oyuncuyla birlikte rol alan ve iki erkek karakterin aşık olduğu Azra karakterini canlandıran Elif Doğan’ın yansımaları, bu hafta yarı yarıya azaldı.

Genç oyuncu, hem Burak Tozkoparan’ın canlandırdığı Zola hem de Ekin Mert Daymaz’ın canlandırdığı Ahmet karakteriyle yakıştırılıyor.

Ancak, sosyal medya kullanıcılarının çoğu, Azra’yı Zola’ya yakıştırıyor ki #ZolRa paylaşımları bu hafta öne çıktı.

Bu hafta, ikilinin hayranları, Ankara’da 5 fidan bağışladıklarını duyurdu.