Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Erkek oyuncularda zirve yarışı

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, erkek oyuncularla ilgili sosyal medya yansımalarında, değişiklik var.

Geçtiğimiz hafta, yeni sezon bölümleriyle tekrar izleyiciyle buluşan Sen Çal Kapımı’nın sevilen oyuncusu Kerem Bursin, ekrana döner dönmez, ilk sıraya oturmuştu ve Burak Deniz 2. Sıraya gerilemişti.

Bu hafta ise, haftalardır zirvedeki yerini koruyan Burak Deniz, zirveye geri döndü, Kerem Bursin ise 2. Sırada yer aldı. İki dizi yayında olduğu sürece, bu zirve rekabeti devam edeceğe benziyor.

Menajerimi Ara desteği

Son haftalarda hem oyuncularıyla hem hikayesiyle en çok konuşulan projelerden biri olan Menajerimi Ara, bu hafta da öne çıktı. Menajerimi Ara oyuncuları, en çok konuşulan oyuncular arasında yer aldı. Dizide, Çınar’ın asistanı Emrah karakterini canlandıran Semi Sırtıkkızıl, bu haftanın yükselen isimlerinden oldu.

Dizinin sürmesi ve dizi çiftlerine dönük destek, bir süre daha sosyal medyadan ileryecek gibi.

Kanal 7’deki dizilerden yeni bir oyuncu listede

Kanal 7’de yayınlanan Emanet dizisinde rol alan Halil İbrahim Ceyhan, günlük dizilerde son haftaların öne çıkan oyuncusu olmaya devam ediyor.

Bu hafta, Kanal 7’de yayınlanan dizilerden bir sürpriz isim daha Digilup Top 10 listesine dahil oldu. Yemin dizisinin Emir’i Gökberk Demirci, hayranlarının da desteğiyle listenin 7. Sırasına yerleşti.

Ekrana veda etmelerine rağmen konuşuldular

Geçtiğimiz hafta, final veya sezon finali bölümleriyle ekrana gelen diziler, bazı oyuncularıyla birlikte konuşulmaya devam ediyor.

Çukur’da rol alan Aras Bulut İynemli ile Masumlar Apartmanı’nda rol alan Uğur Uzunel, son haftalarında Digilup Top 10 listesindeki sıralamaya girdi.

Hayranlarının desteğini sosyal medyada da alan oyuncuların, yeni sezonda da popülerliğini koruyacağı bekleniyor.

Yeni dizilerden öne çıkanlar

Yaz dönemiyle birlikte ekrana gelmeye başlayan yeni dizilerin oyuncuları, henüz ilk 10 sıralamasına giremese de sosyal medyada konuşulmaya başladı.

Kubilay Aka, Aytaç Şaşmaz ve Kadir Doğulu, bu haftaki sosyal medya yorumlarında, yeni dizilerin öne çıkan oyuncularından oldu.

İşte, Digilup Top 10 listesinin ikinci 10 sıralamasında yer alan erkek oyuncuların son haftadaki ileti sayıları:

11 Kubilay Aka Cam Tavanlar 9900
12 Fatih Artman Menajerimi Ara 6700
13 Çağlar Ertuğrul Teşkilat 6.200
14 Anıl İlter Sen Çal Kapımı 4.800
15 Şevket Çoruh Arka Sokaklar 4.200
16 Aytaç Şaşmaz Baht Oyunu 3400
17 Cüneyt Arkın Kuruluş Osman 3.100
18 Burak Özçivit Kuruluş Osman 2.500
19 Kadir Doğulu Aşkın Tarifi 1.800
20 Erkan Kolçak Köstendil Çukur 1.500