Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Erkenci Kuş Hala Konuşuluyor !

dizilerweb 19 Ağustos 2019

DigiLUP yerli dizilerin sosyal medya yansımalarını araştırdı.

MTM Medya Takip Merkezi Profesyonel Listening Servisi DigiLUP verilerine göre bu hafta en çok Afili Aşk konuşuldu. 300 Bin 135 paylaşıma konu olan Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in başrollerini paylaştığı dizi, DigiLUP’ın iki hafta önce paylaştığı listede de zirvenin sahibiydi.

6 Ağustos’ta final yapmasına rağmen sosyal medya yansımaları devam eden, Can Yaman ve Demet Özdemir’in rol aldığı Erkenci Kuş, 205 Bin 789 iletide yorumlandı.

Üçüncü sırada da ATV’nin Salı günleri ekranlara gelen dizisi Kimse Bilmez yer aldı. Önceki haftalara göre yansımalarını yarı yarıya düşüren Kimse Bilmez dizisi, buna rağmen 15 Bin 160 paylaşımla üçüncü sıradaki yerini korumayı başardı.

2 hafta önceki en çok konuşulan diziler listesinde yer almayan TRT yapımı Kalk Gidelim dizisi, bu hafta 1.356 sosyal medya paylaşımında konuşularak listeye, 8.sıradan giriş yaptı.DigiLUP araştırmasına göre, geçen hafta en çok konuşulan diziler listesinde 9.sırada yer alan bir diğer TRT yapımı Tek Yürek ise  bu hafta listeye giremedi.