Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Facebook ve Instagram’da ücretli abonelik dönemi

En çok kullanılan sosyal medya platformlarından Facebook ve Instagram için kullanıcılarının önemseyeceği bir haber geldi. Meta, iki platform kullanıcılarının kimliklerini doğrulayarak aylık 15 dolar karşılığında mavi tik kullanabileceklerini açıkladı. Hizmet, Meta Verified adlı yeni abonelik adıyla başladı. İşte Facebook ve Instagram’da ücretli abonelik dönemiyle ilgili detaylar.

Twitter’da uygulanan mavi tik alma seçeneği, artık Meta’da da geçerli olacak. Zuckerberg yaptığı açıklamada, Facebook ve Instagram için doğrulanmış hesap rozeti Mavi Tik’in para ile satılacağını açıklamıştı. Web kullanıcıları için 11,99 dolar olarak belirlenen ücret, Android ve IOS kullanıcıları için 14,99 dolar olarak belirlendi.

Facebook ve Instagram’da ücretli abonelik ile doğrulanmış hesap rozeti satın alan kullanıcılara sağlanan bazı servisler şöyle:

  • Mavi Tik Rozeti
  • Hesapların taklitlerine karşı korunması
  • Müşteri hizmetlerine direk ulaşma
  • Standart servislerin dışında çeşitli servislere ulaşabilme

Facebook ve Instagram'da ücretli abonelik

DigiLUP ile dünyadaki tüm dijital medya verilerine hakim olabilirsiniz. Sosyal Medya, Web Siteleri, Bloglar Forumlar, Sözlükler ve Global Medya sonuçlarınızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçin; digilup@medyatakip.com