Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Süslü Tweetler geliyor

Sık sık mevcut özelliklerindeki değişiklikler veya yeni özellikler ile gündeme gelen Twitter, metin biçimlendirme uygulamalarında da yeniliğe gidiyor. Twitter kullanıcıları için Tweet süsleme seçeneği sunulacak.

Allessandro Paluzzi’nin paylaşımında verdiği bilgiye göre; yakında Twitter’a tweetlerin kalık, italik, altı çizili şekilde düzenlenebileceği yeni özellik gelecek.

Tweet süsleme

Alessandro Paluzzi’nin tweetinde de görüldüğü gibi, tweetler yakında tweet oluşturucu penceresinde kalın, italik ve altı çizili seçeneklere sahip olacak.

Örnek Paylaşıldı

Twitter tasarımcısı Andrea Conway da bu güncellemenin tweet zaman akışları üzerinde nasıl bir etkisi olabileceğine dair bir önizleme paylaştı. Düzenlenen tweet’ler, akışta şöyle gözükecek. 

Tweet süsleme

Karakter sayısı 10 bine çıkabilir

Twitter’ın en çok gündeme gelen uygulamalarından Twitter Blue’da yeni bir geliştirme yapılması bekleniyor. Uygulamaya sahip olan kullanıcıların paylaştığı post 4.000 karaktere çıktı. Ama sayının 10 bine çıkarılmasına dair yeni duyumlar da var.

Twitter için gündeme gelen bu yeniliklerin, sadece Blue abonelerine mi yoksa tüm kullanıcılara mı sunulacağı henüz bilinmiyor.

DigiLUP ile dünyadaki tüm dijital medya verilerine hakim olabilirsiniz. Sosyal medya analizi, web sitesi takibi, profesyonel görsellerle dijital medya raporu servislerini incelemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.