Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Genç oyuncular yükselişte

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup, yerli dizilerde rol alan kadın oyuncuların sosyal medya yansımalarını incelemeye devam ediyor.

Sera Kutlubey ve Hazal Subaşı adım adım zirveye yaklaşırken, “Her Yerde Sen” dizisi final yapmasına rağmen, son haftasında Aybüke Pusat 20 binin üzerinde paylaşımda konuşuldu. Ebru Şahin 4. Sıraya, Özgü Kaya’da yedinci sıraya geriledi.

Vuslat dizisinde rol alan AzFer çiftinin Feride’si Devrim Özkan 45 binlere yaklaşarak 5. Sıraya yerleşti.

Erçel’in yükselişi

Babasının ve kardeşinin intikamını almak için belalı bir ailenin içine girmek zorunda kalan hemşirenin hikayesini anlatan Azize dizisinin başrolü Hande Erçel listenin 6. Sırasında yer aldı. Erçel’in sosyal medya yansımaları geçen haftaya göre iki kat artış gösterdi.

Genç oyuncunun, geçtiğimiz hafta doğum günü olması sebebiyle, hayranları sosyal medyadan sevgilerini duyurdu. Murat Dalkılıç’ın sevgilisi için yaptığı yorum da en fazla etkileşim alan paylaşımlar arasında yer aldı.


Dalkılıç, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafa “Huzurum, mutluluğum, dostum, dünya güzeli sevgilim… Var ol!” mesajını ekledi.

Yeni diziler yine giremedi

Yeni başlayan diğer dizilerin oyuncuları, bu hafta listeye giriş yapamadı. Cansu Dere, Burçin Terzioğlu, Leyla Tanlar, Sevda Erginci gibi yeni dizilerde rol alan kadın oyuncuların hayranlarının da sosyal medya desteğini arttırması bekleniyor.