Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Kadın oyuncular listesinde değişiklik var

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, kadın oyuncularla ilgili sosyal medya yansımalarında, değişiklik var.

Geçtiğimiz hafta, yeni sezon bölümleriyle tekrar izleyiciyle buluşan Sen Çal Kapımı’nın sevilen oyuncusu Hande Erçel, ekrana döner dönmez, ilk sıraya oturmuştu ve Alina Boz 2. Sıraya gerilemişti.

Bu hafta ise, haftalardır zirvedeki yerini koruyan Alina Boz, zirveye geri döndü, Hande Erçel 2. Sırada yer aldı. İki dizi yayında olduğu sürece, oyuncularının zirve rekabeti devam edeceğe benziyor.

Yeni dizi oyuncuları listede

Yaz sezonuyla birlikte, yeni diziler ekrana gelmeye başladı. Bu dizilerden, Ada Masalı ve Cam Tavanlar’da oynayan Ayça Ayşin Turan ve Bensu Soral, Digilup Top 10 listesine girdi.

Ada Masalı ile ekrana dönen Ayça Ayşin Turan 3. sırada, Cam Tavanlar’da Kubilay Aka ile kamera karşısına geçen Bensu Soral ise 10. sırada yer aldı.

Sıla Türkoğlu desteği sürüyor

Kanal 7’de yayınlanan Emanet dizisinde rol alan Sıla Türkoğlu, günlük dizilerde son haftaların öne çıkan oyuncusu olmaya devam ediyor.

Bu hafta da hayranları, genç oyuncu ile ilgili yorum yapmaya devam etti ve Türkoğlu 5. Sıraya yerleşti. Sıla Türkoğlu ile ilgili yapılan paylaşımlarda sevgi dolu emojilere sıkça yer verildi.

Menajerimi Ara’da set kazası

Star Tv’de ekrana gelen Menajerimi Ara dizisinde, beğeniyle izlenen Peride karakterini canlandıran Ayşenil Şamlıoğlu, sette kaza geçirerek ayağını kırdı. Usta oyuncu için sosyal medyada geçmiş olsun mesajları paylaşılırken, Şamlıoğlu da durumunu anlatan paylaşım yaptı.

Merve Dizdar yorumları arttı

Masumlar Apartmanı’ndaki Gülben karakterindeki performansıyla, beğeni kazanan ve popülerliğini arttıran Merve Dizdar, bu haftanın en çok konuşulan oyuncularından oldu.

Kırmızı Oda’nın sezon finali fragmanında Gülben’in görülmesi, sosyal medyada sevinçle karşılandı.

Merve Dizdar, ayrıca özel hayatıyla da sosyal medyada konuşuldu. Eşiyle boşanma kararı alan Dizdar, medyada yer alan aldatma iddialarına, kendi sosyal medya hesabından cevap verdi.

Çukur’dan Saygı’ya

Çukur dizisindeki performansıyla, son haftaların en çok konuşulan oyuncularından Damla Sönmez, bu hafta da ilk 10 sıralamasında yer aldı. Sönmez’in Blu Tv’de yayınlanan Saygı dizisinde rol alacak olması, hayranlarını sevindirdi.

İşte, Digilup Top 10 listesinin ikinci 10 sıralamasında yer alan kadın oyuncuların son haftadaki ileti sayıları:

11 Neslihan Yeldan Sen Çal Kapımı 6.200
12 Elçin Afacan Sen Çal Kapımı 5.100
13 Cemre Baysel Baht Oyunu 3.700
14 Deniz Baysal Yurtçu Teşkilat 3.500
15 Ezgi Mola Masumlar Apartmanı 3.100
16 Ayşenil Şamlıoğlu Menajerimi Ara 2.900
17 Özge Borak Menajerimi Ara 2.700
18 Zeynep Farah Abdullah Masumlar Apartmanı 1.500
19 Burcu Biricik Camdaki Kız 1.500
20 Melisa Döngel Sen Çal Kapımı 1.100