Kadın oyuncular da, dizilerin yeni bölümü yayınlanmamasına rağmen, hayranları tarafından sosyal medyada desteklenmeye devam ediyor.

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup sonuçlarına göre, kadın oyuncularla ilgili bu hafta 1 milyonu aşkın paylaşım yapıldı.

Sosyal medya kullanıcıları, hayranı oldukları oyuncular için, sosyal medyada etkinlikler düzenleyerek, etkileşimi arttırdı.

Sera Kutlubey ilk sırada

Kanal D’de yayınlanan Zalim İstanbul dizisindeki partneri Ozan Dolunay gibi, Sera Kutlubey de zirveyi bırakmıyor. Genç oyuncu, bu hafta 671.491 iletide konuşularak, 1. Sırada yer aldı.

Oyuncunun Zalim İstanbul dizisindeki sahnelerinden görüntüler eklenerek yapılan paylaşımlar, yüksek oranda etkileşim aldı.

Neslihan Atagül 2. Sırada

Bu haftanın ikinci sırasında, 100 bine yakın iletide konuşularak, Neslihan Atagül yer aldı. Star Tv’de yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde Nare karakterini canlandıran Atagül, hayranlarının özel çalışmalarıyla da sosyal medyadaki görünürlüğünü 2 katına çıkardı.

Demet Özdemir’e takipçi desteği

Romantik komedi yapımlarında izlemeye alışkın olduğumuz Demet Özdemir, şu sıralar Tv 8’de Doğduğun Ev Kaderindir adlı dizide İbrahim Çelikkol ile birlikte rol alıyor.

Demet Özdemir de hayranlarının sosyal medyada destek verdiği oyunculardan biri. Bu haftanın 3. Sırasında yer alan Özdemir, sosyal medya hesabındaki takipçi sayısının artışıyla da gündeme geldi.

Gülse Birsel’e alkış

Korona mücadelesi kapsamında, setlere ara verilmesi dolayısıyla, Jet Sosyete dizisi bir ilke imza attı. Bu haftaki bölüm, oyuncuların kendi evlerinden cep telefonlarıyla çektikleri videoların birleştirilmesiyle hazırlandı.

Gülse Birsel’in; dizinin senaryosu, verdiği mesajlar ve ürün yerleştirme reklamları ile zekasını konuşturduğu vurgulandı.

Gülse Birsel, ilk 10 listesine giremese de geçtiğimiz haftalara oranla, sosyal medyadaki yansıma adedini 4 katına çıkardı.

Eski diziler hatırlatılıyor

Bazı oyuncuların sosyal medya yansımalarında ise eski dizilerinden kesitler paylaşılarak, hatırlatma yapıldı. Bu oyunculardan biri Aslı Enver oldu. Yeni sezon itibariyle Babil dizisinde rol alan genç oyuncunun, İstanbullu Gelin, Suskunlar gibi eski dizilerindeki performansına da yer verildi. Enver, bu haftanın 8. sırasında.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir