Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Kadın oyuncuların sosyal medya yansımaları

Yaz sezonu ve normalleşme sürecinin başlamasıyla, izleyiciler televizyon ekranlarından uzaklaşmaya başladı. Bu durum, dizi ve oyuncularla ilgili sosyal medya yansımalarını da azalttı.

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, bu hafta, yayında olan dizilerin kadın oyuncuları, 200 bine yakın paylaşımda konuşuldu.

Neslihan Atagül zirvede kapattı

Star Tv’de yayınlanan Sefirin Kızı, bu hafta sezon finali bölümüyle ekrana geldi. Dizinin Nare’si Neslihan Atagül de partneri Engin Akyürek gibi, son haftayı zirvede tamamladı.

Kadın oyuncularla ilgili sosyal medya sıralamasında 1. Sırada yer alan Atagül, dizi dışındaki doğallığıyla da paylaşımlara yansıdı.

Sera Kutlubey’de düşüş

Kadın oyuncuların sosyal medya sıralamasında, haftalardır 1. Sırada olan Zalim İstanbul oyuncusu Sera Kutlubey, bu hafta ciddi bir düşüş yaşadı.

Artık başka projelerle hayranlarıyla buluşacak olan Kutlubey, bu hafta 25 bine yakın iletiye konu olarak, 2. Sırada yer aldı.

Dizinin diğer oyuncuları; Bahar Şahin ve Mine Tugay da TOP 10 listesine girdi, ancak yansımalarında düşüş görüldü.

Listeye yeni isim

Atv’nin yeni komedi dizisi Gençliğim Eyvah’ta rol alan Elif Doğan, bu hafta listeye girdi. Genç oyuncu, bu hafta, listenin 10. Sırasında yer aldı.

Yaz ekranlarında dizilerin az olması dolayısıyla, oyuncunun, dizideki partneri Ekin Mert Daymaz ile üst sıralara çıkma ihtimali yüksek.