Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Zirvedeki isimler ekrana veda etti

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, bu hafta zirvede, ekrana veda eden oyuncular var.

Yayında olan dizilerde rol alan erkek oyuncuların sosyal medya yansımalarına göre, haftanın birincisi Sefirin Kızı dizisinde rol alan Engin Akyürek oldu.

Bu hafta, sezon finali bölümüyle ekrana gelen dizinin erkek oyuncuları, dizideki rekabetini listede de gösterdi. Sancar karakterini canlandıran Engin Akyürek 1. olurken, Gediz karakterini canlandıran Uraz Kaygılaroğlu 2. oldu.

İki oyuncunun performansı ve dizideki rekabeti, paylaşımlara en fazla yansıyan konular arasında yer aldı.

Zalim İstanbul erkeklerinin vedası

Haftalardır, ilk sıralarda yer alan Zalim İstanbul dizisinin erkek oyuncuları, bu hafta 3. ve 4. sırada yer aldı. Bu hafta final bölümüyle ekrana gelerek, hayranlarına veda eden dizi, çeşitli tartışmalar ve oyuncularının performanslarıyla sürekli gündemde kalmıştı.

Dizinin, son haftalarındaki sosyal medya paylaşımlarında, Bahar Şahin’in Ozan Dolunayla paylaştığı fotosu öne çıktı.

5. sıradan giriş yaptı

Yaz sezonunda Atv’de yayınlanmaya başlayan komedi dizisi Gençliğim Eyvah dizisinde, bir çok usta ve genç oyuncu rol alıyor. Dizinin erkek oyuncularından bu hafta listeye giren kişi. Ekin Mert Daymaz oldu. Genç oyuncu, 10 bine yakın ileti ile listeye 5. sıradan giriş yaptı.

Ekranlara veda eden dizilerden sonra, yeni başlayan dizilerle birlikte, zirvede hangi oyuncuların yer alacağı merak konusu.

Hayranları, yeni sezonda ekrana gelmeye başlayan diziler ve oyuncular için, sosyal medyada etkinlik düzenlemeye başladı bile.