Coronavirüs tedbirleri kapsamında ara verilen maçlar, 12 Haziran itibariyle tekrar başlayacak. Seyircisiz oynanacak maçlar için hazırlıklar bir süredir devam ediyor.

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, liglerin açılmasıyla ilgili yüzbinlerce paylaşım yapıldı. Takımların sosyal medya sıralamasında ise zirvede Beşiktaş yer alıyor.

Sosyal medyada 1 milyonu aşkın yansıma yakalayan Beşiktaş ile ilgili paylaşımlarda, 117. Yıla dair hazırlanan video, en fazla etkileşim alan iletilerden oldu.

Fenerbahçe’den şampiyonluk açıklaması

Sosyal medya sıralamasında 2. olan Fenerbahçe iletilerinde ise 2010-2011 sezonu şampiyonluğu ile ilgili tartışmalar yorumlandı. Fenerbahçe’nin bu tartışmalarla ilgili yaptığı açıklama, en fazla etkileşim alan paylaşımlar arasında yer aldı.

Galatasaray’a taraftar desteği

Bu hafta başlayacak maçların seyircisiz oynanacak olması, taraftarın farklı yöntemlerle, takımına destek olmasına neden oldu.

Galatasaray taraftarı, #SensizOlmazGalatasaray kampanyası kapsamında, karton fotoğraflarıyla Galatasaray maçında tribünleri dolduracak.

Galatasaraylı taraftarlar, www.sensizolmazgs.com internet sitesine fotoğrafını yükleyerek, uygulamaya katılabilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir