Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Listede yeni oyuncular var

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, kadın oyuncular Top 10 listesinde yeni isimler var.

Haftalardır zirvedeki ismin değişmediği sıralamada, bu hafta yine ilk üç sırada; Hande Erçel, Demet Özdemir, Ece Yaşar var. 3 oyuncunun sosyal medyadaki popülerliği, hayranlarının desteğiyle günden güne artıyor.

Bu hafta sürpriz bir yükselişle, sosyal medya yansımalarını arttıran ve Digilup Top 10 listesine giren oyuncular ise Mucize Doktor’dan Sinem Ünsal ile Uyanış:Büyük Selçuklu dizisinden Sevda Erginci oldu.

Setlerde korona vakaları artıyor

Geçtiğimiz hafta, Timuçin Esen’in koronavirüs test sonucu pozitif çıktığı için, Hekimoğlu setine ara verilmişti.

Bu hafta da Menajerimi Ara dizisindeki bazı oyuncular; Ayşenil Şamlıoğlu, Ahsen Eroğlu ve Bedir Bedir’in test sonucu pozitif çıktığı için, sette zorunlu tatil ilan edildi. Geçtiğimiz pazar da tekrar bölüm yayınlandı.

Hatta Ahsen Eroğlu’nun rahatsızlığı sebebiyle, senaryoda değişiklik yapıldığına dair bilgiler, sosyal medyada paylaşıldı.

Öykü Karayel ters köşe yaptı

Netflix’de yayınlanan Bir Başkadır dizisi, bu hafta hem hikayesi, hem görüntüleri ve müzikleri hem de oyuncularıyla sosyal medyaya damgasını vurdu.

Dizide en fazla öne çıkan oyunculardan biri de bugüne kadar canlandırdığı karakterlerden çok farklı bir karakterle kamera karşısına geçen Öykü Karayel oldu.

Meryem karakterini canlandıran Öykü Karayel, oyunculuk performansıyla kendi kariyerinde yeni bir aşama kaydetmişe benziyor.

Öykü Karayel’e, usta sanatçılar başta olmak üzere, diziyi izleyen sosyal medya kullanıcıları tarafından yapılan binlerce yorumda övgü dolu mesajlar yer aldı.

Karayel ile ilgili bazı paylaşımlarda ise tüm dizinin hatta Meryem karakterinin abartıldığına dair yorumlar yapıldı. Nihal Yalçın’ın paylaşımları da bu yorumlarda öne çıktı.

Bir Başkadır dizisindeki Meryem karakteri için, daha önce Nihal Yalçın ile anlaşıldığı belirtildi.

Resim