Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Zirvede Sefirin Kızı erkekleri var

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, bu hafta yerli dizilerde rol alan erkek oyuncularla ilgili, 1 milyonu aşkın paylaşım yapıldı.

Sosyal medya kullanıcıları en fazla, Sefirin Kızı erkek oyuncuları Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu ile ilgili yorum yaparak, iki oyuncuyu zirveye taşıdı.

Hikayede, Sancar ve Nare’nin arasının düzelmesi izleyiciyi sevindirdi ve ikilinin sevgi dolu sahneleri paylaşımlara yansıdı.

Sefirin Kızı dizisinde Gediz karakterini canlandıran Uraz Kaygılaroğlu’nun yansımaları bu hafta 4 kat arttı. Sevilen oyuncu, dizideki performansının yanı sıra, “Vazgeç Gönül” şarkısını seslendirdiği video ile de alkışı topladı.Fatih Artman’dan ders gibi sahne

Geçtiğimiz hafta en çok konuşulan yerli dizilerden olan Bir Başkadır’ın Yasin’i Fatih Artman, önceki dizilerinde olduğu gibi, izleyicinin takdirini topladı. Menajerimi Ara dizisinde de Çınar karakterini canlandıran Artman, bu hafta yansımalarını 6 kat arttırdı.

Fatih Artman ile ilgili, sosyal medyada en fazla yorumlanan sahne, adeta erkeklere ve adeta tüm topluma ders niteliğinde diyaloglardan oluşuyor.

Eşi Ruhiye’nin çocukluğunda yaşadığı istismarı, sözlendikleri gece kendisine anlatması üzerine “Kalbin bakire olsun” cevabına değinilen sahnede, iki oyuncunun gerçekçi performansı ve vurguladıkları konular, izleyicinin takdirini topladı.

Bu sahneyi içeren video, dizi ile ilgili sosyal medyada en fazla paylaşılan görsel oldu.

Aynı dizide kısa bir sahnesi olmasına rağmen, izleyiciyi oldukça etkileyen bir diğer oyuncu da Öner Erkan oldu. Son dönemde de gündemde olan Serebral Palsi hastalığı yaşayan bir genci canlandıran Öner Erkan’ın oyunculuk performansı başarılı bulundu.

Yasak Elma’da veda

Uzun süredir Fox Tv’de entrika dolu hikayesiyle ekranda olan Yasak Elma’da ayrılık var.  Dizinin başrol oyuncusu Talat Bulut ile birlikte, Barış Kılıç, Doğaç Yıldız ve Gökhan Alkan, projeden ayrıldı.

Ayrılan oyunculara, Medyapım’da birlikte pasta kesilerek, emekleri için teşekkür edildi.

Ekin Koç’a destek

TRT’de Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde rol alan Ekin Koç’un sosyal medya yansımaları, bu hafta 8 kat arttı. Hayranları, oyuncu ile ilgili paylaşımlarına ağırlık verirken, dizideki sahnelerine ve diyaloglarına da değindi.

Milli duyguların vurgulandığı paylaşımlarda, dizideki aşkı da konu edildi.