Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

MasterChef geri döndü

DigiLUP, televizyon ekranlarında yayınlanan yarışma programlarıyla ilgili, sosyal medyada yaptığı listening sonuçlarını yayınladı.

Sosyal medyada, bu hafta, en fazla, Tv 8 ekranlarında yeniden başlayan MasterChef yarışması konuşuldu.

Jürileriyle ve yarışmacılarıyla, sosyal medyada geçen sezon da çok konuşulan program, yine jüri ve yarışmacı adaylarıyla konuşuldu. Programla ilgili yapılan paylaşımlarda, eski yarışmacılara da değinildi.

Listenin 2. sırasında, Fatih Ürek sunumuyla, Kanal D’de yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışması yer aldı. Yarışmayı beğeniyle izleyen sosyal medya kullanıcılarının yanısıra, tiye alan paylaşımlar da yapıldı.

İlker Ayrık’ın sunumuyla, televizyon yarışma programları arasında öne çıkan diğer yapım Yaparsın Aşkım, bu hafta 3. sırada yer aldı.

Tv 8’in yeni sezon yapımlarından biri olan, Seda Sayan ile Yemekteyiz de çok konuşulan programlar arasında bulundu. Bugüne kadar çeşitli versiyonlarla ekrana gelen Yemekteyiz programı, bu sezon da popüler yapımlar arasına girdi.

Müge Anlı’nın sunumuyla ekrana gelen, Atv’nin yarışma programı, Güven Bana haftalardır üst sıralarda yer alıyordu. Bu hafta 434 paylaşımda bahsedilen yarışma, listenin 5. sırasında yer aldı.