Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Ozan Dolunay’a rekor paylaşım

Dizilerin yeni bölümü yayınlanmamasına rağmen, hayranları oyuncuları sosyal medyada desteklemeye devam ediyor.

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup sonuçlarına göre, erkek oyuncularla ilgili bu hafta 3 milyona yakın paylaşım yapıldı.

Zalim İstanbul’un erkek oyuncularının fanları, sosyal medyada aktif kalarak, sık sık yüksek etkileşim çalışmaları yapıyor. Bu haftanın ilk sırasında yer alan Ozan Dolunay ile ilgili de 1.065.946 paylaşım yapılarak, bir rekora imza atıldı.

İkinci sırada ise aynı dizinin diğer erkek oyuncusu Berker Güven yer aldı. Berker Güven’in dizideki sahneleri ve aşkına değinildi.

Sefirin Kızı erkek oyuncuları birbirini takip ediyor

Star Tv’de yayınlanan Sefirin Kızı dizisindeki iki erkek oyuncu da Zalim İstanbul oyuncuları gibi birbirini takip etti.

Sancar Efe karakterini canlandıran Engin Akyürek, bu hafta 200.576 ileti ile 3. Sırada yer aldı. Akyürek’in; oyunculuğunun yanısıra, insani özellikleri de sosyal medya yansımalarında vurgulandı.

Bu hafta tekrar bölümleriyle ekrana gelmeye başlayan Yabancı Damat dizisindeki rolü de hatırlatıldı.

Aynı dizide, Gediz rolüyle popülerliğini arttıran Uraz Kaygılaroğlu, bu haftanın 4. Sırasında yer aldı. Sağdıcı Sancar Efe’nin efsane aşkı Nare ile yakıştırılan Gediz karakteri, izleyici tarafından çok ilgi gördü. Uraz Kaygılaroğlu’nun bu haftaki yansımalarına yine, Nare ve Gediz birlikteliği yansıdı.

Neslihan Atagül’ün eşi Kadir Doğulu’nun da arkadaşı olan Uraz Kaygılaroğlu’nun kamera arkası görüntüleri de paylaşımlara eklendi.

Oyuncuların yurtdışı başarıları

Türkiye’de yerli dizilerdeki performanslarıyla alkışlanan oyuncular, aynı dizilerin yurtdışında yayınlanmasıyla, farklı ülkelerde de popüler oluyor.

Bu hafta sosyal medyada, oyuncuların yurtdışın gösterimlerinden de pay aldıkları konuşuldu. Bu oyuncuların isimleri ise, Halit Ergenç, Can Yaman, Engin Akyürek, Kenan İmirzalıoğlu, Burak Özçivit, olarak açıklandı.