Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Özdemir Tahtı Geri Aldı

kadınoyunculardigilup

MTM Medya Takip Merkezi’nin Profesyonel Sosyal Medya Dinleme Servisi DigiLUP, sosyal medyada en çok konuşulan kadın oyuncuları araştırdı.

Bir önceki hafta en çok konuşulan 2. oyuncu olan Demet Özdemir, bu hafta 143 Bin 835 sosyal medya yansımasına konu olarak Burcu Özberk’i geride bıraktı ve  en çok konuşulan kadın oyuncu oldu.

Afili Aşk dizisinde başrolü Çağlar Ertuğrul ile paylaşan Özberk ise 142 Bin 599 sosyal medya paylaşımında konuşuldu. Burcu Özberk geçen haftaya göre 30 bin daha az yansıma alarak 2. sıraya gerilemiş oldu.

Kimse Bilmez dizisinin Sevda’sı Özgü Kaya, 15 Bin  565 paylaşımla 3.sıradaki yerini korudu. Başrollerini Furkan Palalı ile paylaştığı Benim Tatlı Yalanım dizisinin oyuncusu Aslı Bekiroğlu ise geçen haftaya göre sosyal medya yansımalarını yarı yarıya düşürdü ve 4 Bin 816 paylaşımla DigiLUP verilerine göre en çok konuşulan 4. kadın oyuncu oldu.

4 Bin 320 paylaşımla Aybuke Pusat 5. oldu ve aralarındaki sıralama değişse de geçen haftaya göre en çok konuşulan ilk 10 kadın oyuncu değişmedi.