Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Sosyal medyada yükselen yeni bir isim

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel dijital medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, yerli dizilerde rol alan erkek oyuncuların sosyal medya yansımaları belli oldu.

Digilup Top 10 sıralamasına göre, Burak Deniz zirvedeki yerini korurken, O’nu Çağlar Ertuğrul ve Deniz Can Aktaş takip etti.

Son haftalarda öne çıkan, günlük dizi Emanet’te rol alan Halil İbrahim Ceyhan da bu hafta 2 kat fazla paylaşımda yorumlanarak, 4. oldu. Halil İbrahim Ceyhan’ın hayranları, Ceyhan’a sosyal medya paylaşımlarıyla destek olmaya devam etti.

Genç oyuncu ile ilgili yorumlarda, rol arkadaşı Sıla Türkoğlu ile katıldığı Televizyon programı ve programda türkü söylemesiyle öne çıktı. İzleyici, ekranlardaki genç çifti oldukça sahiplendi.

Maraşlı izleyicisi üzgün

Erkek oyuncular arasında, haftalardır popülerliğini koruyan ve Maraşlı dizisiyle izleyicinin yakından takip ettiği Burak Deniz, bu hafta da listedeki yerini korudu.

Bu hafta Birsen Altuntaş, kendi hesabından yaptığı paylaşımda, Maraşlı’nın final yapacağını belirtti. Final kararı, dizi izleyicilerinin tepkilerine yol açtı ve Burak Deniz ile ilgili yorumlarda öne çıktı.

Çağlar Ertuğrul Teşkilat’tan ayrılıyor mu?

Bu hafta listenin 2. sırasında yer alan Çağlar Ertuğrul ile ilgili haber, sosyal medya paylaşımlarına da konu oldu. Ertuğrul’un Teşkilat’tan ayrılıp ayrılmayacağı merakla bekleniyor.

Enis Arıkan ters köşe yaptı

Bugüne kadar komedi/eğlence projelerinde görmeye alışkın olduğumuz Enis Arıkan, Kanal D’de yayınlanan Camdaki Kız dizisinde canlandırdığı Muzo karakteriyle, adeta izleyiciyi ters köşe yaptı.

Dram sahnelerindeki performansıyla takdir toplayan Arıkan, dizinin en sevilen karakterlerinden oldu.

Sadakatsiz sezon finali yaptı

Kanal D’de yayınlanan Sadakatsiz dizisi, dün akşam yayınlanan bölümüyle sezon finali yaptı. Caner Cindoruk’un canlandırdığı Volkan karakteri, iki kadını birden idare etmesi, entrikaları ve yalanlarıyla, izleyicinin eleştirilerine maruz kalıyordu.

Sezon finalinden sonra da Volkan’ın Asya ve Derin arasındaki tutumu yorumlandı. Bu yorumlarla Caner Cindoruk’un sosyal medya yansımaları 3 kat arttı.

İşte, Digilup Top 10 listesinin ikinci 10 sıralamasında yer alan erkek oyuncuların son haftadaki ileti sayıları:

11 Cüneyt Arkın Kuruluş Osman 4.200
12 Burak Özçivit Kuruluş Osman 3.600
13 Cemal Can Canseven İşte Bu Benim Masalım 1.600
14 Erkan Kolçak Köstendil Çukur 1.600
15 Cihangir Ceyhan Alev Alev 1.400
16 Enis Arıkan Camdaki Kız 1.300
17 Burak Dakak Çukur 1.300
18 Şevket Çoruh Arka Sokaklar 1.200
19 Birkan Sokullu Masumlar Apartmanı 910
20 Caner Cindoruk Sadakatsiz 747