Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

TikTok Now test ediliyor

Son dönemlerin popüler sosyal medya platformu TikTok, kullanıcılarının beğeneceği yeni bir özelliği test etmeye başladı. TikTok Now adı verilen yeni özellik ile kullanıcılar o an ne yaptıklarını telefonlarının ön ve arka kamerasını aynı anda kullanarak fotoğraf veya 10 saniyelik video olarak paylaşabilecek.

Yeni uygulama ile TikTok, kullanıcılarına içerikleri paylaşmaları için öneri bildirimi iletecek.

TikTok Now, kullanıcılara içeriklerini paylaşmaları için bir bildirim gönderecek. Kullanıcıların arkadaşlarının içeriklerini görebilmesi için kendilerinin de içerik paylaşması gerekiyor.

Kullanıcıların birbirleriyle bağlantı kurmak için yeni ve eğlenceli bir yöntem olarak nitelendirilen TikTok Now, bildirim aldığı anda, o anı video veya fotoğraf olarak paylaşabilecek.

TikTok Now

Test aşamasında olan TikTok Now özelliğinin, önümüzdeki haftalarda her kullanıcı için aktif olması planlanıyor.
Yeni özelliğin, topluluğun güvenliği ve gizliliği göz önünde bulundurarak geliştirildiğinin altını çizen platform, bu yeni içeriklerin kimler tarafından görüntülenebileceğini de içerik üreticilerine bırakacak.

DigiLUP ile dünyadaki tüm dijital medya verilerine hakim olabilirsiniz. Sosyal Medya Web Siteleri, Bloglar Forumlar, Sözlükler Global Medya sonuçlarınızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçin; digilup@medyatakip.com