Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Tv 8 yarışmaları zirve mücadelesinde

Televizyon ekranlarında yayınlanan yarışmalar, diziler kadar olması da sosyal medyada yer bulmaya devam ediyor.

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme sistemi Digilup verilerine göre, bu hafta, 10 bine yakın paylaşımda, yarışmalardan bahsedildi.

Geçtimiz dönemlerde, O Ses Türkiye, yayınlanmaya başlar başlamaz, zirveden inmezdi. Ancak bu sezon, program henüz 1. sıraya çıkamadı.

#MasterchefTürkiye ilgisi bitmiyor

Bu haftanın ilk sırasında, 3 bine yakın yansımayla Masterchef Türkiye yer aldı. Yarışma kadar yarışmacıların ve şeflerinin de konuşulduğu programın en çok etkileşim alan sonuçları, şef Mehmet Yalçınkaya hesabından yapılan paylaşımlar oldu.

Yarışmacılar arasında; Alican’a olan sempati ve Mustafa’ya haksızlık yapıldığıyla ilgili yorumlar bu hafta da devam etti.

Haftada 3 gün yayınlanan program; yemekleri, yarışmacıları, jürileri ve kişiler arası tartışmalarıyla daha çok konuşulacağa benziyor.

#1milyonluksoru yorumlarına devam

Geçtiğimiz hafta, Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını zirveye çıkaran #milyonluksoru ile ilgili paylaşımlar, bu hafta da devam etti. İstiklal Marşı sorusu ile ilgili yorumların yanı sıra, Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumu ile ilgili yorumları içeren paylaşımlar, 1.500’e ulaştı.