Twitter kullanıcılarının beklenti içinde olduğu ve artmasını istediği, post karakter sınırı ile ilgili yeni bir gelişme duyuruldu. Kullanıcıların, karakter sınırına bağlı olmadan paylaşım yapabileceği Twitter Notlar özelliği kullanıma sunuldu.

Flood’a gerek kalmayacak

Uzun metin içeren paylaşım yapmak isteyen kullanıcılar, Flood yerine Twitter Notlar özelliğine başvurabilecek.

Bu özelliği kullanmak isteyen Twitter kullanıcıları, Notlar kısmına tıklayarak, takip ettiği kişilerin notlarını görebiliyor, kendi yazılarını da bu bölümde paylaşabiliyor.

Böylece Twitter kullanıcıları, uygulamadan ayrılmak zorunda olmadan da blog yazılarına ulaşabilecek. Kullanıcılara kademeli olarak sunulan Twitter Notlar özelliğinin, kısa bir süre sonra Türkiye’de de yayınlanması bekleniyor.

Twitter’dan Revue kararı

Twitter Notlar kısmı geliştirilirken, firma bir uygulamasını kaldırma kararı aldığını duyurdu.

Twitter’ın Ocak 2021’de satın aldığı bülten platformu Revue, kullanıcılara gönderdiği bir e-posta ile 18 Ocak 2023’te uygulamanın kapanacağını duyurdu.

DigiLUP ile dünyadaki tüm dijital medya verilerine hakim olabilirsiniz. Sosyal Medya, Web Siteleri, Bloglar Forumlar, Sözlükler ve Global Medya sonuçlarınızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçin; digilup@medyatakip.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir