Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

WhatsApp’tan kullanışlı bir özellik daha

Akıllı telefonların gün geçtikçe yaygınlaşmasıyla, telefon üzerinden mesajlaşma, fotoğraf&video gönderme alışkanlıkları da artıyor. Mesajlaşma uygulamaları arasında popülerliğini hiç kaybetmeyen ve kendini sürekli geliştiren WhatsApp, kullanıcılarına yeni bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Anlık iletişim servisi WhatsApp, bir süredir sunduğu tek gösterimlik video ve fotoğraf uygulamasını geliştirdi. Beta aşamasındaki yeni uygulamaya, normal mesajların da tek gösterimlik paylaşılmasına dönük özellik eklenecek. Yanı sıra, bu mesajların ekran görüntüsü alınamayacak, bir başkasına iletilemeyecek.

WhatsApp

Kullanımı oldukça basit

WhatsApp kullanıcılarının, mevcut uygulamada fotoğraf ve video paylaştığı gibi, tek gösterimlik mesaj paylaşırken, mesaj barının sağ alt kısmında bulunan ve içerisinde 1 yazan butona tıklaması yeterli.

2023’te tüm kullanıcılara sunulması planlanan yeni özellikle, bu şekilde paylaşılan mesajlar sadece bir defa görüntülenecek ve açılır açılmaz sistemden tamamen silinecek.

DigiLUP ile dünyadaki tüm dijital medya verilerine hakim olabilirsiniz. Sosyal Medya, Web Siteleri, Bloglar Forumlar, Sözlükler ve Global Medya sonuçlarınızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçin; digilup@medyatakip.com