Bir aile hikayesi; Üç Kız Kardeş yayında. Sezon devam ederken, yayına alınan yeni dizilerle, ekranlardaki hareketlilik artıyor. Birbirinden değerli oyuncular ve iddialı hikayeleriyle oluşturulan yeni projeler, sosyal medyada da hemen yerini alıyor.

Bir süredir tanıtımı yapılan, Üç Kız Kardeş dizisi bu hafta Kanal D’de yayınlanmaya başladı. İclal Aydın’ın romanından uyarlanan dizide; aile ve kardeşlik bağları, hikayenin ana unsurunu oluşturuyor. Üç Kız Kardeş yayında iken sosyal medyada yorumlar artmaya başladı.

Çekimleri Ayvalık’ta gerçekleşen dizinin oyuncuları arasında; Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay , Mert Özcan, Ece Baliç gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor. Üç Kız Kardeş ile ilgili yorumlarda, oyuncuların performansı da öne çıktı.

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme platformu DigiLUP sonuçlarına göre, Üç Kız Kardeş ve oyuncular ile ilgili on binlerce yorum yapıldı.

Üç Kız Kardeş dizisi sosyal medya sonuçları

İşte yeni dizi ile ilgili öne çıkan sosyal medya sonuçları:

Üç Kız Kardeş sosyal medya paylaşımları

Üç Kız Kardeş sosyal medya paylaşımları

Üç Kız Kardeş sosyal medya paylaşımları

Üç Kız Kardeş dizisi sosyal medya paylaşımları

Sosyal medya gündemini yakından inceleyebilmek için DigiLUP blog ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Profesyonel sosyal medya servisi için, bize ulaşabilirsiniz: digilup@medyatakip.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir