Bu hafta dizi severlerin içi, sevdikleri dizilerin final yapmasıyla, buruklaştı. Ancak yeni başlayan ve yeniden ekrana gelen dizilerle heyecan da arttı.

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, bu hafta, 500 bine yakın paylaşımda, diziler konuşuldu.

Sefirin Kızı’nda sezon finali

Geçtiğimiz sezon Star Tv’nin iddialı dizileri arasında yer alan, Sefirin Kızı bu akşam ekrana gelecek bölümüyle, sezon finali yapacak. Sezonun son bölümünün fragmanı, en fazla etkileşim alan paylaşımlar arasında yer aldı ve diziyi zirveye taşıdı.

Zalim İstanbul’dan veda

Sezonun en çok konuşulan dizilerinden olan Kanal D’nin Zalim İstanbul dizisi, bu hafta final bölümüyle ekrana gelecek. Karaçay köşkünde, zengin ve yoksul iki ailenin arasında geçen, aşk ve entrika dolu hikayesiyle öne çıkan, bazı sahneleriyle tartışmaları beraberinde getiren dizi, son haftasında listenin 2. Sırasında yer aldı.

Sezon finali yapan bir diğer dizi de Arka Sokaklar oldu. Yıllardır devam eden dizi, sezona ara verdiği haftasında, 10. Sırada yer aldı.

Hakan Muhafız geliyor

Biten diziler, izleyicisini üzerken, yeni diziler ve mevcut dizilerin yeni bölümleri de hayranlarıyla bir araya gelmeye devam ediyor.

Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı, Hakan Muhafız’ın 4. Sezon duyurusu, sosyal medyadaki etkileşimini arttırdı.

ATV’de komedi

Atv de yaz ekranlarına yeni bir dizi ekleyen kanallardan oldu. Usta sanatçıları bir araya toplayan Gençliğim Eyvah dizisinde, Cengiz Bozkurt ve Levent Ülgen iki eski dostu canlandırıyor.

Arnavutköy’de bir mahallede, iki kebapçı ailenin hikayesini konu olan dizi, şu süreçte izleyiciyi eğlendireceğe benziyor.

TRT 1 dizileri listede

Yeni bölümleriyle ekrana gelmeye başlayan TRT 1 dizileri; Payitaht Abdülhamit ve Şampiyon da TOP 10 listesine girdi.

Dizilerin yeni bölümlerini görmek, televizyon izleyicilerini heyecanlandırdı.

Ayrıca, dizi severler, takip ettikleri dizilerin, gelecekteki akıbetleriyle ilgili bilgi sahibi olmak istiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir