Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

WhatsApp Premium yakında kullanımda!

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, işletme hesaplarına dönük geliştirdiği Premium sürümünü yakında kullanıma açacağını duyurdu. WhatsApp Premium sürümü ile ilgili detayları, sosyal medya platformlarıyla ilgili sık sık paylaşım haberi yapan Matt Navarra Twitter hesabından paylaştı.

10 cihaza kadar destekleyecek

WABetaInfo’nun paylaşımına göre, işletmeler için geliştirilen WhatsApp Premium sürümü, 10 adet cihaza kadar, çoklu kullanım desteği sunacak. Böylece, işletme sahipleri, müşterilerini uzun süre bekletmeden birden fazla cihaz üzerinden iletişimi sürdürebilecek.

Özel iş bağlantıları olacak

IOS, Android ve masaüstü sürümleri için WhatsApp Business Beta’da geliştirilen premium sürümü, ek olarak işletme hesaplarının özel bir iş bağlantısı oluşturmasına izin verecek. Bu bağlantı sayesinde müşteriler, hatırlaması kolay bir adres sayesinde işletmelerle iletişim kuracak. Yenilik sadece WhatsApp Business sürümünde isteğe bağlı olarak kullanılırken, standart WhatsApp hesaplarında yer almayacak.

Gelişmeleri sürdürülen Premium sürümünün ne zaman tamamen kullanıma açılacağı henüz bilinmiyor. WhatsApp ile ilgili gelişmeler yakından takip edilirken, uygulama ile ilgili, on binlerce sosyal medya paylaşımı yapılıyor.

WhatsApp Premium sürümü

Sosyal medyadaki yeni özelliklerle ilgili gelişmeleri takip etmek için, blog sayfamızı veya sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.