Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Twitter’da yeni bir etiket sistemi test ediliyor

Popüler sosyal medya platformu Twitter, postlara verilen yanıtlarda, yanıtı diğerlerinden ayırabilecek yeni bir etiket sistemini test etmeye başladı. Twitter’da yeni etiket sistemiyle, kullanıcılara farklı bir deneyim sunulacak.

Platformda, yanıt verilen postu paylaşan kişi, yanıtı beğendiğinde “Yazar tarafından beğenildi” gibi bir etiket oluşturulması planlanıyor. Bu etiket, postu yanıtlayan ve bu yanıtı gören kişilerin görülebileceği bir rozet gibi düşünülebilir. Dünya çapında test edilen etiket, bazı kullanıcılar tarafından görülüyor ve bu kullanıcılar ekran görüntülerini paylaşıyor.

Twitter’da yeni etiket hala test aşamasında ve Twitter’ın resmi olarak tüm kullanıcılara sunup sunmayacağı, henüz belirsiz.

Gelişmeler yakından takip ediliyor

Twitter’daki gelişmeler, sosyal medya kullanıcıları tarafından yakından takip edilirken, yeni etiket testlerinin de kullanıcılara farklı bir deneyim sunması bekleniyor.

Twitter'da yeni etiket

Sosyal medyadaki yeni özelliklerle ilgili gelişmeleri takip etmek için, blog sayfamızı veya sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Profesyonel dijital medya platformu ile ilgili bilgi almak için; digilup@medyatakip.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.