MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, yeni dizilerle birlikte kadın oyuncuların sıralamaları değişti.

Merakla beklenen yaz dizilerine bu hafta yenileri eklendi. Dizilerde rol alan kadın oyuncuların sosyal medya yansımaları da arttı. Toplam paylaşımlara bakıldığında ise sezonda izlenen oyuncuların bir kısmına yetişemedikleri görüldü.

Bakalım yaz ekranlarında izlemeye alışkın olduğumuz oyuncular, Digilup Top 10 listesinde nasıl yer bulacak.

Özge Gürel yükselişte

Fox Tv’de yayınlanmaya başlamasıyla, zirveye oturan dizi Bay Yanlış, oyuncularıyla da çok konuşuluyor.

İlk haftasıyla zirveye yerleşen Özge Gürel, bu hafta da yansımalarını arttırarak yerini kaybetmedi. Toplam 300 bine yakın iletide yorumlanan oyuncunun, hikayedeki karakterinin yanı sıra, dizide giydikleri, önceki projeleri ve setten görüntüleri paylaşıldı.

Hande Erçel 2. Sıradan giriş yaptı

Fox TV yaz sezonunun iddialı projelerinden Sen Çal Kapımı dizisinde, Kerem Bursin ile başrolü paylaşan Hande Erçel, Digilup Top 10 listesine 2. Sıradan giriş yaptı.

Listenin üst sıralarında görülmesi beklenen oyuncunun, zirveyi zorlayıp zorlamayacağı merak ediliyor.

Dizi izleyicileri, Kerem Bursin ve Hande Erçel’i çok yakıştırdıklarına, yanı sıra çok klişe bir hikaye olmasına dair paylaşımlar yaptı.

Oyuncularla ilgili en fazla etkileşim alan paylaşımlar arasında, yeni dizi çiftinin, sosyal medyadan yaptıkları canlı yayınlar yer aldı.

Çatı Katı Aşk kadınları da listede

Dün akşam Kanal D’de yayınlanan Çatı Katı Aşk dizisinin kadın oyuncuları, diğer oyunculara kıyasla, daha az iletide yorumlansa da ilk haftadan listeye girdi.

Romantik komedi hikayesinde, eğlenceli karakterleri canlandıran, Nilay Deniz ve Ezgi Şenler, az bir farkla listede birbirlerini takip etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir