Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Yeni diziler listeye girebildi mi?

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, bu haftanın Top 10 dizi sıralamasında, yeni bir yapım var.

Usta oyuncuların rol aldığı yeni dizi Tövbeler Olsun, TRT 1’de yayınlanmaya başladı. Bu hafta, listeye 7. Sıradan giriş yapan dizide; Güven Kıraç, Erkan Can, Çiçek Dilligil, İpek Tuzcuoğlu gibi birçok oyuncu rol alıyor.

TRT’nin yeni komedi dizisinde, “pinti” olarak anılan Namzet Horanta’nın ailesi ile çevresinde gelişen olaylar konu ediliyor.

Yeni diziyle ilgili Kayserili tartışması

Yeni diziyle ilgili, sosyal medya paylaşımlarında “Kayserililik” öne çıktı. Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy’un tepki gösterdiği paylaşımı ile ilgili Hasan Kaçan’ın yaptığı paylaşım, en fazla etkileşim alan iletiler arasında yer aldı.

BeIN Connect’de yayınlanmaya başlayan Aile Şirketi dizisi ise, sosyal medyada konuşulmaya başlasa da henüz Digilup Top listesine giremedi.

Bay Yanlış zirveden inmiyor

Fox Tv’nin iddialı dizilerinden Bay Yanlış, bu hafta da zirvedeki yerini korudu. Hayranları dizinin popülerliğini sosyal medyada da arttırırken, oyuncuların performansları ve uyumu öne çıktı.

Oyuncular dizilerini paylaştı

Digilup Top 10 listesinin, ikinci sırasında ise bu hafta yine Sen Çal Kapımı var. Dizinin başrol oyuncularının paylaşımları, yansımalar arasında en fazla etkileşim alanlardan oldu.

Çatı Katı Aşk yükselişte

Geçtiğimiz haftalara oranla, bu hafta yükselişe geçen Kanal D’nin romantik komedi dizisi Çatı Katı Aşk ile ilgili bu hafta 20 bine yakın paylaşım yapıldı. Dizideki çiftlerle ilgili iletiler öne çıktı.