Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Yeni dizilerle birlikte liste değişti

Televizyon kanallarında, yeni sezonun yaklaşmasıyla, diziler yavaş yavaş yeni bölümleriyle ekranlara dönüyor.

Dizilerle birlikte, oyuncuların sosyal medyadaki popülerliği de artıyor. Buna bağlı olarak, bu hafta, zirvedeki iki isim değişmese de Kadın Oyuncular Digilup Top 10 listesinde bazı değişiklikler oldu.

Yeni Hayat kadınları listede

Kanal D, yeni sezonun ilk iddialı projesini yayınlamaya başladı. Melisa Aslı Pamuk, Serkan Çayoğlu, Nilperi Şahinkaya ve Tayanç Ayaydın’ın rol aldığı dizi, ilk haftasında sosyal medyada konuşulmaya başladı.

Dizinin kadın oyuncuları; Melisa Aslı Pamuk, Nilperi Şahinkaya, İpek Filiz Yazıcı da performansıyla öne çıktı. Melisa Aslı Pamuk, listeye 6. Sıradan giriş yaparken, rol arkadaşları, yansımaları arttırdı.

3. sırada değişiklik var

Fox Tv’de yayınlanan Baraj dizisi de yeni bölümleriyle ekrana gelmeye başlayan dizilerden. Dizinin kadın oyuncusu Biran Damla Yılmaz, ilk haftasında listeye 3. Sıradan giriş yaptı.

Bu gelişmeler, sezon dizilerinde rol alan oyuncuların, yaz dizilerinde rol alan oyuncuların yerini alıp olmayacağı noktasında merak oluşturdu.

Menajerimi Ara popülerliği oyunculara yansımadı

Star Tv’de yayınlanmaya başlayan Menajerimi Ara dizisi, bu hafta Digilup Yerli Diziler Top 10 listesinde 3. Sırada yer almıştı. Ancak dizinin kadın oyuncuları, bu haftanın Top 10 listesine giremedi.

İşte dizinin kadın oyuncularının, bu haftaki yansımaları:

Oyuncu Dizi İleti Adedi
Ahsen Eroğlu Menajerimi Ara 877
Ayşenil Şamlıoğlu Menajerimi Ara 812
Canan Ergüder Menajerimi Ara 583
Nazlı Senem Ünal Menajerimi Ara 7