Pandemi nedeniyle, bir süredir izleyicisiyle buluşmayan yerli diziler, yeni bölümleriyle ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Bu hafta, yeni sezon bölümlerinin yayınlanacağı diziler; Hekimoğlu, Baraj, Benim Adım Melek, Kuzey Yıldızı Aşk olacak.

Yeni sezonun iddialı yapımlarından bazı diziler de bu hafta ilk bölümleriyle ekrana gelecek. Atv’de Maria ile Mustafa Pazar günü, Tv 8’de Kırmızı Oda Cuma günü, Kanal D’de Yeni Hayat Perşembe günü izleyicisiyle buluşacak.

Önümüzdeki hafta itibariyle, ekranlara hareket kazandıracak yapımların, sosyal medyadaki rekabete de hareket kazandırması bekleniyor.

Yazın son haftasında zirve değişmedi

Fox Tv yaz ekranlarının 2 iddialı dizisi, Bay Yanlış ve Sen Çal Kapımı, bu hafta da düzeni bozmadı ve 1. Ve 2. Sırada yer aldı. Her iki dizinin de yansımalarının arttığı görüldü.

Menajerimi Ara 3. sırada

Yayınlandığı ülkelerde izlenme rekorları kıran ‘Call My Agent’ isimli diziden uyarlanan Menajerimi Ara, geçtiğimiz hafta Star Tv’de yayınlanmaya başladı.

İlk haftasında, Digilup Top 10 listesine 3. Sıradan giren dizinin, listede yükselip yükselmeyeceği merakla bekleniyor.

Bir süredir ekranda olmayan oyuncuların buluştuğu projenin, Türkiye’deki dizi izleyicisinin beklentisini karşılayıp karşılamayacağı yorumlandı.

Diziyle ilgili paylaşımlarda, diziye konuk oyuncu olarak katılan ve kendini canlandıran Tuba Büyüküstün’ün güzelliği ve performansı öne çıktı.

Yapım şirketlerinin, ajansların, menajerlerin ve hatta oyuncuların kamera arkasında neler yaşadıklarına dair enstantaneler de sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekti.

3 internet dizisi listede

Son zamanlarda sayısı gittikçe artan internet dizilerinden üçü, bu hafta listede yer aldı. Atiye, Aşk 101 ve Hakan Muhafız, peş peşe listenin 6-7-8. Sıralarına geçti.

Televizyonda yayınlanan dizilerin, sosyal medyada sürekli üst sıralarda yer alması, dizi izleyicisinin henüz internet projelerine alışmadığını gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir