Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Menajerimi Ara kadınları listeye girdi mi?

Kanalların yeni sezon döneminin yaklaştığı şu günlerde, Star Tv’in iddialı projesi Menajerimi Ara, yayınlanmaya başladı.

Paris’te bir ajansta çalışan menajerlerin yaşadıklarını anlatan “Call My Agent” adlı diziden uyarlanan yeni projede, genç oyuncularla birlikte deneyimli oyuncular rol aldı.

Uzun süredir ekranda olmayan oyuncuları da izlediğimiz dizinin kadın oyuncularından ikisi bu hafta Digilup Top 10 listesine girdi.

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, Tuba Büyüküstün ile Ayşenil Şamlıoğlu Top listesinde.

İlk bölüme konuk olarak katılan Tuba Büyüküstün’ün, yaşını göstermediğine ve güzelliğine değinen paylaşımlarla, oyuncuyu ekranda görmeyi özleyen sosyal medya kullanıcılarının yorumları öne çıktı.

Dizide, Yeşilçam’ın usta oyuncularının menajerliğini yürüten Peride rolünü canlandıran Ayşenil Şamlıoğlu, listenin 10. Sırasında yer aldı. Özellikle toplumsal konularda, sosyal medyada aktif olan Ayşenil Şamlıoğlu, bu hafta dizideki performansıyla da olumlu yorumlara yansıdı.

Dizinin iddialı oyuncularından Canan Ergüder ise bu hafta ilk 10 sıralamasına giremedi.

Zirvenin ilk iki ismi değişmedi

Fox Tv yaz ekranlarının 2 iddialı dizisi, Bay Yanlış ve Sen Çal Kapımı kadın oyuncuları, yükselişlerini sürdürerek, sıralamalarını korudu.

Bay Yanlış’daki performansıyla Özge Gürel, Sen Çal Kapımı dizisindeki performansıyla Hande Erçel övgü dolu yorumlar almaya devam etti.