Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Yine Tuba Büyüküstün konuşuldu

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, bu hafta yerli dizilerde rol alan kadın oyuncular arasından, en fazla Tuba Büyüküstün konuşuldu.

Sefirin Kızı kadrosuna, gizemli bir hikayeye sahip Mavi karakteriyle dahil olan Tuba Büyüküstün, sosyal medya paylaşımlarına olumlu yorumlarla yansıdı.

Hande Erçel zirveden indi

Geçen hafta zirveyi Tuba Büyüküstün’e kaptıran Hande Erçel, bu hafta da ikinci sırada yer aldı. Sen Çal Kapımı dizisinde Eda karakteriyle takdir toplayan Erçel, oyunculuk performansının yanı sıra, özel hayatıyla gündeme gelmeye devam ediyor.

Alina Boz yükselişte

Atv’de yayınlanan Maraşlı dizisinde, Burak Deniz ile kamera karşısına geçen Alina Boz, bu hafta sosyal medya etkileşimini arttıran oyunculardan oldu.

Boz ile ilgili paylaşımlarda, Burak Deniz ile iyi bir çift olduğu ve Mahur karakterini başarıyla canlandırdığına dair olumlu yorumlar yapıldı.

Deniz Baysal ekrana döndü

TRT’de başlayan Teşkilat dizisiyle ekrana dönen Deniz Baysal Yurtçu, Çağlar Ertuğrul ile birlikte kamera karşısına geçti. Önceki dizilerinde, sosyal medyada oldukça konuşulan oyuncu, yeni dizisinin ilk bölümüyle de konuşulmaya başladı.

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinden sonra, Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal Yurtçu’nun yeniden birlikte ekranda görülmesi, izleyiciyi sevindirdi.

Ekranın yeni esrarengiz karakteri

Fox Tv’nin yeni dizilerinden Masumiyet, kadına şiddet ile gündemde olan detaylarla birlikte oluşturulan hikayesi ve ünlü oyuncuların canlandırdıkları karakterlerle, sosyal medyada konuşulmaya devam ediyor.

Dizide şiddet görmüş genç kadın Ela’yı canlandıran İlayda Alişan da öne çıkan oyunculardan biri. İlker’e olan bağlılığı, İrem’e olan hırsı sebebiyle, ailesini şaşırtan hareketlerde bulunan Ela, izleyiciyi yeni bir esrarengiz karakterle tanıştırdı.

İlayda Alişan, dizideki performansıyla, sosyal medyadaki yansımasını 3 katına çıkardı. Genç oyuncunun, hikayenin merkezinde yer alan Ela ile birbirinden farklı bir çok sahnede sergilediği performans, izleyicinin takdirini topladı.

İşte, Digilup Top 10 listesinin ikinci 10 sıralamasında yer alan kadın oyuncuların son haftadaki ileti sayıları:

11 Ebru Şahin Hercai 46.100
12 Deniz Baysal Yurtçu Teşkilat 37.600
13 Ayça Ayşin Turan Arıza 23.600
14 Aslıhan Güner Kuzey Yıldızı Aşk 17.400
15 Hazal Subaşı Çukur 14.300
16 İlayda Alişan Masumiyet 12.200
17 Esra Bilgiç Ramo 6.900
18 Cansu Dere Sadakatsiz 5.200
19 Ahsen Eroğlu Menajerimi Ara 4.300
20 Aleyna Tilki İşte Bu Benim Masalım 3.300