Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Zirvedeki isim değişti

MTM Medya Takip Merkezi’nin, profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup ile araştırdığı, erkek oyuncuların sosyal medya yansımalarını içeren liste yayınlandı.

Rekora koşan iki isim

Kanal D’de yayınlanan Zalim İstanbul dizisinin iki erkek oyuncusu, zirveyi zorlamaya devam ediyor. Ozan Dolunay ve Berker Güven, bu hafta yer değiştirerek, listenin ilk iki sırasını kapattı.

Geçtiğimiz haftalarda 1. olan Ozan Dolunay, bu hafta yerini Berker Güven’e kaptırdı. İki oyuncunun yansımaları da iki katından fazla artış gösterdi.

Anlaşılan oyuncuların hayranları, dizinin yeni bölümü yayınlanmasa da sosyal medyadaki desteğini bırakmayacak.

Sefirin Kızı’nda da aynı durum var

Oyuncularıyla sosyal medyada rekabeti sürdüren diğer bir dizi de Star Tv’de yayınlanan Sefirin Kızı. Engin Akyürek ile Uraz Kaygılaroğlu da 3 ve 4. sırada yer alarak, zaman zaman birbirlerinin sıralarına geçiyorlar.

Bu hafta 4. sırada yer alan Uraz Kaygılaroğlu, Sefirin Kızı’ndaki performansının yanısıra, hayranlarını şoke eden Pis Yedili’deki karakteriyle de sosyal medyada yer aldı. Kaygılaroğlu ayrıca, babalığını öven paylaşımlara da yansıdı.

Feyyaz Duman’ın röportajı

Bu haftanın 6. sırasında yer alan Feyyaz Duman da dizideki rolünün yanı sıra farklı bir konuda sosyal medyada konuşuldu. Duman’ın BeMan dergisindeki röportajı, paylaşımlara yansıdı.

Sarp Apak’tan sürpriz çıkış

Dün akşam final bölümüyle ekrana gelen Jet Sosyete dizisinde rol alan Sarp Apak, bu hafta ilk 10 listesinde yer almasa da yansımalarında çarpıcı bir artış oldu.

Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş’ın Instagram’da yaptığı canlı yayınlar, şu sıralar oldukça popüler. Bu yayınlardan birinde, Sarp Apak’a dönük yapılan bir espri, giderek yayılmış, insanların cama hatta sokağa çıkıp “Sarp Apak bunu atlatamayacaksın” şeklinde bağırmasına yol açılmıştı. Sosyal medya kullanıcıları espriyi #sarpapakbunuatlatamayacaksın hashtagi ekleyerek paylaşarak, oyuncunun yansımalarını arttırdı.