Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Zirvenin yeni sahibi Alina Boz mu olacak?

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, bu hafta kadın oyuncuların sıralamasında yine Alina Boz öne çıktı.

Yerli dizilerde rol alan kadın oyuncular ile ilgili sosyal medyada yapılan yorumlarda, haftalardır zirvede olan Hande Erçel, son haftalarda yerini farklı oyunculara kaptırıyor.

Geçtiğimiz hafta ilk sıraya yükselen Alina Boz, bu hafta da yansımasını yükseltti ve yerini korudu. Genç oyuncuyu, sıralamada Tuba Büyüküstün ve Hande Erçel takip etti.

Deniz Baysal’a sosyal medyadan destek

TRT’de yayınlanan Teşkilat dizisindeki Zehra karakteriyle ekrana dönen Deniz Baysal, bu hafta sosyal medya yansımalarını iki kat arttırdı.

Deniz Baysal’ın sosyal medyada bazı linç yorumlarına karşılık, hayranları kendisine #DenizBaysalYanındayız destek mesajlarıyla paylaşımlar yaptı.

Demet Evgar’dan yine Kadına Şiddet mesajı

Show Tv’de Alev Alev dizisindeki Cemre karakteriyle, özellikle şiddet gören kadınların duygularına  tercüman olan Demet Evgar, son bölümdeki sahneyle yine ayakta alkışlandı.

Kızıyla tehdit edildiği için eve dönmek zorunda kalan Cemre, yine Çelebi’den şiddet görmüş ama bunu saklamaya zorlanmıştı. Cemre’nin, evlerinde davetlilerin önünde şiddet gördüğünü açıklaması ve Çelebi’nin yasadışı işleriyle ilgili polisin bilgi sahibi olmasına yardım etmesi, izleyiciyi sevindirdi.

Hülya Avşar’ın filtresi dikkat çekti

Fox Tv’deki Masumiyet dizisindeki Hale karakteriyle, uzun bir süreden sonra ekrana dönen Hülya Avşar, bu hafta ekranda yüzüne uygulanan filtreyle konuşuldu.

Genç oyuncu yükseliyor

Bu hafta, sosyal medya yorumlarını arttıran oyuncular arasında, Ahsen Eroğlu yer aldı. En son Menajerimi Ara dizisindeki Dicle karakteriyle, popülerliğini arttıran genç oyuncu, performansıyla takdir topladı.

İşte, Digilup Top 10 listesinin ikinci 10 sıralamasında yer alan kadın oyuncularının son haftadaki ileti sayıları:

11 Deniz Baysal Yurtçu Teşkilat 46.100
12 Aslıhan Güner Kuzey Yıldızı Aşk 20.900
13 Hazar Ergüçlü Alev Alev 17.000
14 Hazal Subaşı Çukur 15.400
15 Esra Bilgiç Ramo 11.900
16 Ece Yaşar Çukur 11.500
17 Ayça Ayşin Turan Arıza 10.500
18 Hülya Avşar Masumiyet 10.100
19 Aleyna Tilki İşte Bu Benim Masalım 7.200
20 Cansu Dere Sadakatsiz 5.700