Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Zirvenin yeni sahibi Sera Kutlubey

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup, kadın oyuncuların sosyal medya yansımalarını araştırdı.

Bu hafta final yapacağı kesinleşen Afili Aşk dizisinin başrol oyuncusu Burcu Özberk’in sosyal medya paylaşımlarında artış oldu ama oyuncu 1. sıraya ulaşamadı.

Sera Kutlubey önde

Zirvenin yeni sahibi, Zalim İstanbul dizisiyle popülerliği artan genç oyuncu Sera Kutlubey. Oyuncu, bu hafta da 300 bine yaklaşan paylaşımla birinci sıradaki yerini korudu.

Neslihan Atagül, farkı kapatacak mı?

Sefirin Kızı dizisindeki Nare karakteriyle sosyal medyada çok konuşulan Neslihan Atagül, Sera Kutlubey arasındaki farkı kapatmaya başlamış durumda. Günden güne heyecan kazanan konusuyla çok konuşulan diziyle birlikte, Atagül’ün de zirveye ulaşıp ulaşmaması merak konusu.

Sürpriz isim Ramo’dan

Listenin sürpriz ismi, bu hafta Ramo dizisinin kadın başrolü Esra Bilgiç oldu. Listeye 17.635 ileti ile sekizinci sıradan giriş yapan Esra Bilgiç’in önümüzdeki haftalarda üst sıralara çıkacağı bekleniyor.

9 Mart Pazartesi günü final yapan Vuslat dizisinin oyuncusu Devrim Özkan son haftasında listeye giremezken, Birce Akalay yükselişini sürdürerek 9. sıraya yerleşti.