Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Adana Derbisi Konuşuldu

web1.lig (18 Eylül

MTM Medya Takip Merkezi’nin Dijital Medya Listening Servisi DigiLUP, sosyal medyada en çok konuşulan TFF 1.Lig kulüplerini araştırdı.

Haftalardır zirvede yer alan Bursaspor adeta zirveye ambargo koydu…

Bursaspor, Osmanlıspor’u evinde 3-1’le geçti..

Timsahlar, bu hafta 2 Bin 820 sosyal medya paylaşımına konu olarak TFF 1.lig kulüpleri içinde en çok konuşulan takım oldu.

Bursaspor resmi twitter hesabından paylaşılan Osmanlıspor maç sonucu Yeşil Beyazlılar’la ilgili en çok etkileşim alan paylaşımlardan oldu.

Bu paylaşım, kullanıcılar tarafından 1.400 etkileşim aldı ve 655 Bin 400 potansiyel erişime ulaştı.

Çiftturnike Twitter hesabından iki takım taraftarı arasındaki olaylarla ilgili paylaşılan video.

TFF 1.lig’de haftanın öne çıkan konusu Adana Derbisiydi.. Adanaspor ve Adana Demirspor’un sahadan beraberlikle ayrıldığı mücadele, geçen hafta en çok konuşulan TFF 1.Lig klüpleri listemizde sekizinci sırada yer alan Adanaspor’u ikinci sıraya taşıdı.

Adana derbisi öncesi iki takım taraftarları arasında çıkan olaylarla ilgili yapılan paylaşım Adanaspor ile ilgili en çok etkileşim alan konu olarak öne çıktı.

Çift turnike hesabı üzerinden paylaşılan video, yaklaşık 40 bin görüntülenme alırken, 990 etkileşim ve 44 Bin 400 potansiyel erişime ulaştı.

Adana Demirspor ise derbi haftasında en çok konuşulan beşinci takım oldu.

Resmi twitter hesabından yapılan AdanaDerbisi paylaşımı kullanıcılar tarafından en çok ilgi gören paylaşım oldu.

Bu tweet 669 etkileşim 292 Bin 200 potansiyel erişime ulaştı.

Geçen hafta listemizde yer almayan; Osmanlıspor ve Giresunspor bu hafta en çok konuşulan ilk 10’a takım arasına ismi yazdırırken, Boluspor ve Ümraniyespor ise listede yer almadı.