Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Afilli Aşk’ın vedası

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, kadın oyuncuların TOP 10 listesi yayınlandı.

Yayına girdiği günden bu yana, zirvedeki yerini kaptırmayan Kanal D’nin romantik komedi dizisi Afili Aşk, son haftasında da 1. Sırada yer aldı.

Final haftasında dizi, 400 bini aşkın iletiye yansıdı. En fazla yorumlanan konu, çok sevilmesine rağmen dizinin final yapması oldu.

İlk 5 değişmedi

Digilup Top 10 listesine göre, ilk 5 sıralaması değişmedi. Ancak, 2. ve 3. Sırada yer alan Sefirin Kızı ve Çukur dizileri yansımalarını arttırırken, Hercai ve Doğduğun Ev Kaderindir dizilerinde azalma görüldü.

Virüs videosu diziyi yükseltti

Taner Ölmez, Sağlık Bakanlığı’nın coronavirüsten korunma önerilerine dönük kampanyasında yer almıştı. Ölmez’in Ali Vefa karakterleriyle, 14 kuralını anlattığı video ile birlikte, Mucize Doktor dizisinin sosyal medya yansıması da arttı. Dizi, bu hafta 25.380 paylaşımda konuşularak, 9. Sırada yer aldı.

Öğretmen listede

Bu hafta bir diğer çıkış Fox Tv’deki Öğretmen dizisinden geldi. Geçen haftaya göre, yansıma sayısı 10 bin artan dizi, özellikle anlamlı sözleriyle paylaşımlarda yorumlandı.