MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, bu hafta yerli dizilerde rol alan erkek oyuncularla ilgili paylaşımlarda, Burak Deniz öne çıktı.

Haftalardır Engin Akyürek zirvedeki yerini korurken, Maraşlı dizisindeki rolüyle dikkatleri üzerine çeken Burak Deniz, Akyürek’i geride bırakarak, 1. Sıraya yerleşti.

Burak Deniz ile ilgili paylaşımlarda, dizideki performansı ve Alina Boz ile uyumu öne çıktı.

Alev Alev erkek oyuncuları yükselişte

Show Tv’de yayınlanan ve final olacağı konuşulan Alev Alev dizisinin erkek oyuncuları Cihangir Ceyhan ve Berker Güven, bu hafta en fazla konuşulan oyunculardan oldu.

Rüya ve Ömer aşkı ile Çiçek ve İskender aşkı, sosyal medyada oldukça yorum aldı.

Enis Arıkan’dan ters köşe

Birçok projede komedi performansını izlediğimiz, sosyal medyada da oldukça popüler olan Enis Arıkan, yeni projesiyle takipçilerini şaşırttı.

Kanal D’de yayınlanan Camdaki Kız dizisinde, esrarengiz karakter Muzo’nun kim olduğu merakla bekleniyordu. Bu hafta yayınlanacak yeni bölüm fragmanında, Muzo’nun odasından çıktığı ve Sedat’a destek olacağı görülüyor.

Fragmanın yayınlanmasıyla, Muzo karakterini Enis Arıkan’ın canlandıracak olmasının da ortaya çıkması, izleyiciyi hem şaşırttı hem de sevindirdi.  

Sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı, komedide görülmeye alışkın olunan sanatçının nasıl inandırıcı olacağıyla ilgili endişelerini belirtti. Buna karşılık, Arıkan’ın Uçurum dizisindeki Kutlu karakterini başarıyla oynadığı hatırlatıldı.

İşte, Digilup Top 10 listesinin ikinci 10 sıralamasında yer alan erkek oyuncuların son haftadaki ileti sayıları:

11 Murat Yıldırım Ramo 33.300
12 Ali Atay Son Yaz 22.800
13 Şevket Çoruh Arka Sokaklar 22.100
14 Alperen Duymaz Son Yaz 16.300
15 Deniz Can Aktaş Menajerimi Ara 13.300
16 İbrahim Çelikkol Doğduğun Ev Kaderindir 11.600
17 Taner Ölmez Mucize Doktor 10.000
18 Feyyaz Duman Baraj 7.100
19 Tolga Sarıtaş Arıza 3.000
20 Cemal Can Canseven İşte Bu Benim Masalım 2.900

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir