Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Engin Akyürek açık ara önde

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, bu hafta yerli dizilerde rol alan erkek oyuncularda, Engin Akyürek öne çıktı.

Sefirin Kızı dizisindeki Sancar rolüyle, izleyicinin takdirini toplayan oyuncu, bu hafta 250 bini aşkın yansıma ile listenin ilk sırasında yer aldı.

Sancar ile Nare arasındaki buzların erimesi, Sefirin Kızı izleyicisini sevindirirken, dizi ile ilgili yorumları da arttırdı.

Engin Akyürek’in yurtdışında da hayranları çoğunlukta ve bu hafta yurtdışındaki sosyal medya kullanıcılarının yorumları, 100 bine ulaştı.

TRT’nin yaptığı yarışmada, Zafer Yılmaz’ın “Dünyanın Engin Hayranları, Türkiye’nin Akyürekli Elçileri” başlıklı çalışması da aldığı ödülle Engin Akyürek hayranlarını sevindirdi.

Kerem Bürsin yeniden yükselişte

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisiyle, Digilup Erkek Oyuncular Top 10 listesinin ilk sıralarında  yer alan Kerem Bürsin, geçtiğimiz haftalarda düşüşe geçmişti. Ancak bu hafta diziye sosyal medyada verilen destekle birlikte, Bürsin, 2. Sıraya yerleşti.

Ekin Koç desteği sürüyor

TRT’de yayınlanan Uyanış: Büyük Selçuklu dizisindeki rolüyle, ilgiyle izlenen Ekin Koç, bu hafta da sosyal medya yansımaları arttırdı ve Top 10 listesine girmeyi başardı. Ekin Koç’un önümüzdeki haftalarda, yükselişinin devam edip etmeyeceği merak ediliyor. Genç oyuncunun dizideki performansıyla birlikte, rol arkadaşı Sevda Erginci ile uyumu da olumlu yorumlanıyor.