Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Engin Akyürek yine zirvede

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, bu hafta da zirvedeki isim değişmedi.

Geçtiğimiz hafta, dizinin sosyal medyadaki yükselişiyle birlikte, 1. sıraya yerleşen Engin Akyürek, bu hafta da yerini korudu. Hayranlarının sosyal medyadaki desteğini her zaman alan oyuncu, bu hafta da oyunculuk performansı ve davranışlarıyla öne çıktı.

Dizinin diğer erkek oyuncusu Uraz Kaygılaroğlu da listenin 3. sırasına yükseldi. Bu durumda, Sefirin Kızı erkek oyuncuları, ilk 3’te kalarak, listenin popülerleri arasında yer aldı.

Kerem Bursin’in istikrarı sürüyor

Fox Tv’de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan Kerem Bursin, bu hafta da istikrarını korudu ve 2. sıradan çıkmadı. Hande Erçel ile kamera karşısına geçen oyuncu, Serkan Bolat karakterine yakıştırıldı. Ayrıca, Bursin’in bazı açıklamaları da hatırlatıldı.

Ozan Dolunay’ın yeni imajı

Zalim İstanbul dizisiyle popülerliğini arttıran Ozan Dolunay, bu sezon Elçin Sangu ile birlikte İyi Günde Kötü Günde dizisinde izleyiciyle buluşmuştu.

Ancak, yeni dizi Zalim İstanbul kadar ilgi görmeyince, kısa sürede final yaptı. Ozan Dolunay hayranları bu sonuca üzülse de son haftasında oyuncuya desteğini esirgemedi. Dolunay, bu hafta da Digilup Top 10 listesinde, 5. sırada yer aldı.

Bu hafta, diziyle ilgili paylaşımların yanı sıra, Ozan Dolunay’ın yeni imajı da sosyal medyada etkileşimi arttırdı.