Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Kadın oyuncuların etkileşiminde azalma var

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, bu hafta yerli dizilerde rol alan kadın oyuncuların, sosyal medya yansımalarında azalma var.

Yaz döneminde, Fox Tv’de başlayan Sen Çal Kapımı dizisinin Eda’sı Hande Erçel, bu hafta da 1. sırada yer aldı. Hande Erçel’in sosyal medya yansımaları azalmasına rağmen, zirveyi bırakmadı.

Elçin Sangu 2. sıradan veda etti

Ozan Dolunay ile İyi Günde Kötü Günde dizisi için kamera karşısına geçen Elçin Sangu, bu hafta ekranlara veda etti. Uzun bir aradan sonra, yeni bir projeyle ekrana gelerek hayranlarını sevindiren oyuncu, dizinin final yapmasıyla, sevenlerini üzdü.

Dizinin yayında kaldığı sürece, Digilup Top 10 listesindeki varlığını koruyan Sangu, son haftasında listeye 2. sıradan veda etti.

Demet Özdemir İtalya’da

Önceki sezon Can Yaman ile rol aldığı Erkenci Kuş’ta büyük beğeni toplayan Demet Özdemir romantik komedinin dışında bir projede yer alarak, izleyiciye dram oyunculuğundaki performansını gösterme fırsatı yakaladı. Tv 8’de yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde beğeniyle izlenen Demet Özdemir, bu hafta Digilup Top 10 listesinin 3. sırasında yer aldı. Diğer kadın oyuncuların yansımaları azalmasına rağmen, Özdemir’in sosyal medyadaki etkileşimi arttı.

İtalya’da bir programa konuk olan Demet Özdemir, sosyal medya kullanıcılarının takdirini topladı.

Çatı Katı Aşk’ta hedeflenen oldu mu?

Kanal D’de yaz dizisi olarak başlayan ve final yapıp yapmayacağı konuşulan Çatı Katı Aşk, oyuncu değişikliğine gitmişti. Son bölümlerde kadroya dahil olan Selin Şekerci, ilk haftalarda hayranlarını sevindirse de bu hafta sosyal medyada yüksek destek görmedi. 5.000’e yakın paylaşıma konu olan oyuncunun hikayeye ve dizinin akibetine nasıl yön vereceği merak konusu.