MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, bu hafta yerli dizilerde rol alan kadın oyuncularda, Hande Erçel önemli bir yükselme elde etti.

Fox Tv’de Sen Çal Kapımı dizisinde, Eda karakterini canlandıran Hande Erçel, dizinin yükselişi gibi, hem hikayenin derinliklerine gidilmesi hem de Kerem Bürsin ile uyumu ile sosyal medyadaki yansımalarını arttırdı.

Bu hafta, Hande Erçel’in doğumgünü olması sebebiyle de hayranları tarafından sevgi dolu yorumlar yapıldı.

Cumartesiye alınan dizinin başrol oyuncularından Erçel’in, sosyal medyadaki etkileşiminin artmasında öne çıkan paylaşımlar şöyle:

Kadının mücadelesini gösteren karakterler

Bu sezon ekrana gelen farklı hikayelerle dikkat çeken karakterler var. Özellikle kadına şiddetin çokça tartışıldığı bir dönemdeyken, kadının erkeklerin baskısına karşı verdiği mücadele, reyting listelerinde de sosyal medyada da öne çıkıyor.

Bunlardan biri, Kanal D’de yayınlanan Sadakatsiz dizisindeki Asya ile Show Tv’de yayınlanan Alev Alev dizisindeki Cemre karakteri.

Asya ve Cemre, farklı hayat hikayelerinde, çocukları için evli oldukları erkeklerle mücadele ediyor. Psikolojik ve fiziksel şiddet gören kadınların, çocukların velayetini alarak boşanmak uğruna yaptıkları ve Cansu Dere ile Demet Evgar’ın performansı sosyal medyada takdir topluyor.

Hazar Ergüçlü listede

Show Tv’de 3 kadının 3 farklı hikayesini ekrana getiren Alev Alev dizisinde, Çiçek karakteriyle izlenen Hazar Ergüçlü, bu hafta yansımalarını 5 kat arttırarak, Digilup Top 10 listesine girdi.

Dizideki yangında kendi kimliğinden vazgeçerek hayatına devam etmek zorunda kalan Çiçek’in Hazar Ergüçlü tarafından başarıyla canlandırıldığını içeren yorumlar, bu hafta öne çıktı.

Ergüçlü’nün yurtdışındaki hayranlarının da diziyi ilgiyle izlediği, paylaşımlarından belli oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir