Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Instagram’a hangi özellikler geliyor?

Tüm sosyal medya platformları gibi, değişen tüketim alışkanlıklarına göre uygulamasını geliştiren Instagram’a yeni eklenecek özellikler duyuruldu.

Instagram’a yeni eklenecek özelliklerden biri canlı yayınlarla ilgili. Kullanıcılar, platformu açtığında mesaj kısmında canlı yayının açıldığını görebilecek.

Bir süre önce Instagram’da bir başkasıyla canlı görüşebilmek için özellik getirilmişti. Bu yayınla birlikte, artık iki veya daha fazla kişi karşılıklı görüşebiliyor ve başkaları da izleyebiliyor.

Instagram kullanıcısı, canlı yayını açtığında onu takip eden kullanıcılara bildirim sesi geliyor. Allessandro Paluzzi’nin açıklamasına göre, bu özelliğin yanı sıra, artık canlı yayın zil sesi mesaj listesinde de görülebilecek.

Öne Çıkanlar’da da yeni özellik var

Instagram’da geliştirilen bir diğer özellik, Öne Çıkanlar uygulamasıyla ilgili. Mevcut durumda, story’de paylaşıldıktan sonra Öne Çıkanlar kısmına alınan içerik, yeni özellikle paylaşırken doğrudan Öne Çıkanlar’a eklenebilecek.

DigiLUP ile dünyadaki tüm dijital medya verilerine hakim olabilirsiniz. Sosyal Medya, Web Siteleri, Bloglar Forumlar, Sözlükler ve Global Medya sonuçlarınızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçin; digilup@medyatakip.com